Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Norimberk 2022 - Norimberk 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Norimberk 2022 levně. Ubytování Norimberk s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Norimberk. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Norimberk 2022

Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
★★
 
  • 4 600 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pátek 3. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 127 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Delfíní show v ZOO Norimberk
★★
 
  • 1 490 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2022 v resortu Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Delfíní show v ZOO Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. června do sobota 18. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 143 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 1490,- Kč.
Norimberské delfinárium
★★
 
  • 1 090 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Norimberské delfinárium, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. červen až sobota 25. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 150 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 1090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
★★
 
  • 4 600 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4* od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. července do úterý 26. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 180 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4600,- Kč.
Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
★★
 
  • 4 600 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 17. srpen až čtvrtek 18. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 203 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Norimberk 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2022, dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Dominikánská republika 2022/2023 nebo například dovolenou Egypt 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Francie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Norimberk nebo sekci dovolená s dětmi.