Last Minute|Ubytování|Dovolená

Dovolená Norimberk 2022/2023 - Norimberk 2022/2023

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Norimberk 2022/2023 levně. Ubytování Norimberk s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Norimberk. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Norimberk 2022/2023

Dovolená Německo v zimě 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. prosinec až sobota 3. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem zítra za aktuální cenu 830,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Dovolená Norimberk 2022/2023 - Norimberk 2022/2023
Adventní Norimberk
★★
 
  • 830 Kč

Detail

Dovolená v Německu v zimě 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince do soboty 3. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 789,- Kč.
Dovolená Norimberk 2022/2023
Adventní Norimberk
★★
 
  • 789 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. prosinec až sobota 10. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 8 dní za aktuální cenu 789,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Dovolená Norimberk 2022/2023 - Norimberk 2022/2023 - Adventní Norimberk
Adventní Norimberk
★★
 
  • 789 Kč

Detail

Dovolená v Německu v zimě 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. prosince do soboty 17. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 789,- Kč.
Dovolená Norimberk 2022/2023 - Norimberk 2022/2023 - Adventní Norimberk
Adventní Norimberk
★★
 
  • 789 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 20. prosinec až úterý 20. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 18 dní za aktuální cenu 789,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Dovolená Norimberk 2022/2023 - Norimberk 2022/2023 - Adventní Norimberk
Adventní Norimberk
★★
 
  • 789 Kč

Detail


Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Norimberk 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2022, dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Česká republika 2022/2023 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Norimberk nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal