Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sasko 2020 / 2021 levně. ☀️ Ubytování Sasko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Sasko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená Sasko - Sasko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sasko 2020 / 2021 a Last Minute zájezdy

A&O Dresden Hauptbahnhof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování A&O Dresden Hauptbahnhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4147,- Kč.
 
Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5268,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3740,- Kč.
 
Best Western Macrander Hotel Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Macrander Hotel Dresden, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5308,- Kč.
 
Hotel Novalis Dresden ***S.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Hotel Novalis Dresden ***S., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3875,- Kč.
 
Hotel Vienna House Qf Dresden **** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Hotel Vienna House Qf Dresden **** Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8478,- Kč.
 
Ibis Styles Hotel Leipzig
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Ibis Styles Hotel Leipzig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2776,- Kč.
 
Penck Hotel Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Penck Hotel Dresden, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5897,- Kč.
 
Santé Royale Hotel- Gesundheitsresort Warmbad Wolk
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Santé Royale Hotel- Gesundheitsresort Warmbad Wolk, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6739,- Kč.
 
A&o Dresden Hauptbahnhof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování A&o Dresden Hauptbahnhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8926,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 704 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sasko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal