Aktuální nabídka dovolené v letovisku Berlín 2020 / 2021 levně. ☀️ Ubytování Berlín s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Berlín. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená Berlín - Berlín 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Berlín 2020 / 2021 a Last Minute zájezdy

Living Hotel Großer Kurfürst
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Living Hotel Großer Kurfürst, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5195,- Kč.
 
Amber Econtel Berlin Charlottenburg ***sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Amber Econtel Berlin Charlottenburg ***sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4676,- Kč.
 
Azimut Hotel Kurfuerstendamm Berlin
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Azimut Hotel Kurfuerstendamm Berlin, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5287,- Kč.
 
Centro Hotel Berlin City West
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Centro Hotel Berlin City West, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4471,- Kč.
 
Centro Hotel Kurfürstendamm
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Centro Hotel Kurfürstendamm, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4587,- Kč.
 
Centro Park Hotel Berlin Neukölln *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Centro Park Hotel Berlin Neukölln *** Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3613,- Kč.
 
Comfort Hotel Lichtenberg
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Lichtenberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2646,- Kč.
 
Hotel Riu Plaza Berlin
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riu Plaza Berlin, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7528,- Kč.
 
Hotel Victor's Residenz Hotel Berlin Tegel *** Sup
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Hotel Victor's Residenz Hotel Berlin Tegel *** Sup, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4355,- Kč.
 
Hotel Vienna House Easy Berlin *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Hotel Vienna House Easy Berlin *** Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4396,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1042 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Berlín podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal