Last Minute|Ubytování|Dovolená

Dovolená Německo 2022    >    

Dovolená Porýní-Falc 2022 - Porýní-Falc 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Porýní-Falc 2022 levně. Ubytování Porýní-Falc s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Porýní-Falc. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Porýní-Falc 2022

Základní informace

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. červenec až čtvrtek 28. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 18 dní za aktuální cenu 11990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, cyklistické. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.


Popis zájezdu

CYKLOTURISTIKA pouze s jedním nočním přejezdem na cestě zpět: Rothenburg - Cochem - Bernkastel-Kues - Zell - Eiffel - Trevír...Trasy vedou výhradně po rovinatých cyklostezkách. Dvakrát je dojezd do hotelu plánován v sedle bicyklu. Zájezd je vhodný pro všechny typy kol a výkonnostní skupiny cyklistů. Termíny: 02.07.-07.07./23.07.-28.07.2022

Stravování

4x snídaně, 3x večeře

Ubytování

4x hotel***(2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)

1. den

Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Vyložení kol v ROTHENBURGU, okouzlujícím městě se středověkým jádrem tvořeným hrázděnými domy, klikatými uličkami a pitoreskními náměstíčky. Cykloturistika populární cyklostezkou po proudu řeky TAUBER vedoucí ospalými historickými městečky s podmanivou atmosférou (cca 40 km). Přejezd busem na ubytování k Frankurtu nad Mohanem.

2. den

Autokarem do atraktivního městečka COCHEM, jehož dominantou je říšský hrad tyčící se uprostřed vinohradů nad malebným centrem. Vyhlídková jízda na kolech meandrujícím údolím MOSELY, které je nejstarší vinařskou oblastí v Německu produkující ta nejkvalitnější bílá vína (cca 40 km). Krátký přesun busem do hotelu situovaného přímo na břehu Mosely, poblíž vyhlášeného vinařského střediska BERNKASTEL-KUES a v pěším dosahu řady vinařství (možnost každodenní ochutnávky). Nocleh.

3. den

Z nádherné vesničky ZELL pokračování v panoramatické jízdě po rovinaté cyklostezce kopírující tok MOSELY s kulisou nekonečných vinohradů až do hotelu (cca 40 km). Cestou budete moci obdivovat nejen fotogenická městečka s nezaměnitelnou atmosférou, ale samozřejmě také v doprovodu sklenky vína ochutnat místní speciality. Nocleh.

4. den

Pohodový výlet na kolech krajem EIFFEL, po opuštěné železniční trati vinoucí se neobyčejnou krajinou přes několik viaduktů a také druhým nejdelším tunelem pro cyklisty v Německu. Zastávka u tzv. Maarů, zatopených kráterů představujících pozůstatky vulkanické činnosti. Individuální dojezd v sedle bicyklu až na ubytování (cca 50 km). Nocleh.

5. den

Poslední etapa povede od hotelu opět podél MOSELY obklopené vinicemi až téměř na hranice s Lucemburskem, do města TREVÍR (UNESCO), které je považováno za nejstarší v Německu oplývající množstvím skvostných památek z doby Římanů (cca 65 km). Noční přejezd.

6. den

Příjezd do Prahy v cca 5 hod.

Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autokarem s WC včetně přepravy kol, 4x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením), 4x snídani, 3x večeři, průvodce, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění
Dovolená Porýní-Falc 2022 - Porýní-Falc 2022
Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!
★★
 
 • 11 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Německu v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Rýnská Cyklostezka od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 10. srpna do pondělí 15. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, sportovní, cyklistické, v aktuální online ceně 8950,- Kč.


Řeka Rýn na německém území líně plyne mezi kopci. Vytváří tak na svých březích ideální podmínky pro pohodové cyklisty, kteří si chtějí vychutnat čas na kole. Na své si zde tak přijdou i rodiny s dětmi či milovníci in – linů. Stezky jsou hladce asfaltové a vedou místy, která doslova vybízejí k zastavení, pokoukání či posezení v některé z mnoha hospůdek. Jedním z nejvíce oblíbených úseků je však část mezi Mohučí, Koblenzí a Kolínem nad Rýnem měřící kolem 200 kilometrů.

1. - 1. den

:

Odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun.

2. - 2. den

:

Cyklotrasa Mohuč – Eltville – Bingen, celkem 40 km. MOHUČ – původně římské město, největší klenot města je Kaiserdom, arcibiskupský dóm, náměstí Markt, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, atmosféra nábřeží Rýna a moderní radnice. ELTVILLE – město vína a růží. Toto historické město a jeho jemně obnovená staroměstská čtvrť je oázou klidu pro přátele vína. Za shlédnutí stojí nádherné šlechtické a aristokratické vily na promenádě řeky obklopené růžemi, nově zrekonstruovaný hrad Crass. BINGEN – historické tradice a legendy se prolínají kolem věže na malém ostrově Rýna před Bingenem. Na základech římského chrámu stojí bazilika sv. Martina. Starý sloužil, a přesto se dochoval originál – starý přístavní jeřáb Binger.

3. - 3. den

:

Cyklotrasa Bingen - Bacharach – St. Goar - Boppard – Koblenz, celkem 62 km. BACHARACH - místní vinaři pěstují na strmých svazích kolem Bacharachu vynikající vína a útulné vinárny a četná nádvoří vás zvou k ochutnání. Hrady na obou březích řeky. SANKT GOAR – známý svou centrální polohou v údolí Rýna. Nad městem stojí zřícenina Burg Rheinfels, jeden z hradů, pro které je známé střední Porýní, a přes řeku leží sesterské město Sankt Goarshausen s vlastními hrady, Katz a Maus („Kočka“ a „Myš“). Slavná skála Lorelei je blízko, mírně proti proudu na protějším břehu. BOPPARD – malebné město s mírným podnebím a romantickou krajinou. Je tady nejstrmější železnice v Německu. Vinařství tu má velkou tradici.

4. - 4. den

:

Cyklotrasa Koblenz – Weissethurm – Andernach – Remagen, celkem 49 km. KOBLENZ – soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku Deutches Eck. Prohlídka historické části města, kostely, zámky, paláce a měšťanské domy. WEISSETHURM – bílá věž. REMAGEN – pověstný most. Mezi Remagenem a Bonnem na pravém břehu Rýna stojí na návrší nad řekou zámek Drachenburg a v údolí jsou samozřejmě vinice.

5. - 5. den

:

Remagen – Bad Godesberg – Bonn – Kolín nad Rýnem, celkem 57 km.

BONN – bývalé hlavní město západního Německa. Centrum města tvoří Marktplatz. Vévodí mu radnice postavená v druhé polovině 18. století v rokokovém stylu. V ulici Bonngasse stojí rodný dům Ludwiga van Beethovena. Na náměstí Münsterplatz stojí skladatelova socha. Za ní si pak můžete prohlédnout vůbec nejstarší stavbu celého města – románský chrám Münster, vybudovaný v 11. a 12. století. Právě jeho stěny se staly svědkem korunovace Karla IV. KOLÍN NAD RÝNEM – město patří k nejstarším v Německu. Gotická katedrála svatého Petra (UNESCO) je sídlem kolínského arcibiskupa. Rozměry ji řadí mezi největší gotické katedrály a kostely vůbec. V historickém centru můžete obdivovat jedinečnou architekturu, dlážděné ulice i zajímavé budovy. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. - 6. den

:

Návrat v ranních hodinách.

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci
Dovolená Porýní-Falc 2022
Rýnská Cyklostezka
★★
 
 • 8 950 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Romantické Porýní, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 21. září až pondělí 26. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 78 dní za aktuální cenu 7750,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.


Romantické Porýní

Zajedete i do údolí řeky Mosely.

Pojeďte na poznávací zájezd do středního Porýní a vydejte se po stopách středověkých minnesengrů (básníků). Na obou březích malebného údolí se rozkládají rázovitá vinařská městečka, na kopcích se tyčí zříceniny rytířských hradů. Na březích Mosely uvidíte hezká městečka se starými kostelíky, hrázděnými domy a vinařskými dvorci.

1. - 1. den

:

Odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu po trase i v západních Čechách. Noční přesun do Porýní.

2. - 2. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * RÜDESHEIM – vinařské středisko, slavná ulička Drosselgasse. PFALZGRAFENSTEIN – uprostřed Rýna se tyčí mohutný, jeden z nejkrásněji situovaných zámků v Porýní. LORELEI – pobřežní skála s pověstí. MARKSBURG – hrad se vypíná přímo nad Rýnem. Nedaleko hrady Katz a Maus. KOBLENZ – soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku Deutches Eck. Prohlídka historické časti města, kostely, zámky, paláce a měšťanské domy.

3. - 3. den

:

ÚDOLÍ MOSELY * ELTZ – jeden z nejkrásnějších hradů Evropy. PYRMONT – další romantický středověký hrad. COCHEM – vinařské město v údolí Mosely s rozsáhlým hradem Reichsburg. muzeum vína, proslulá vinotéka, Mikulášův špitál. EHRENBURG – zřícenina hradu.

4. - 4. den

:

REMAGEN – pověstný most. Mezi Remagenem a Bonnem na pravém břehu Rýna stojí na návrší nad řekou zámek Drachenburg a v údolí jsou samozřejmě vinice. BONN – bývalé hlavní město západního Německa. Centrum města tvoří Marktplatz. Vévodí mu radnice postavená v druhé polovině 18. století v rokokovém stylu. V ulici Bonngasse stojí rodný dům Ludwiga van Beethovena. Na náměstí Münsterplatz stojí skladatelova socha. Za ní si pak můžete prohlédnout vůbec nejstarší stavbu celého města – románský chrám Münster. Právě jeho stěny se staly svědkem korunovace Karla IV. KOLÍN NAD RÝNEM (UNESCO) – město patří k nejstarším v Německu. Gotická katedrála svatého Petra je sídlem kolínského arcibiskupa. Rozměry ji řadí mezi největší gotické katedrály a kostely vůbec. V historickém centru můžete obdivovat jedinečnou architekturu, dlážděné ulice i zajímavé budovy.

5. - 5. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * STOLZENFELS – romantický zámek. BOPPARD – město se středověkým opevněním, rozvaliny římského vojenského tábora. BACHARACH – městečko s hrázděnými domy, městskými hradbami a kostelem sv. Petra. Nedaleko hrady Rheinstein a Reichenstein. MOHUČ – původně římské město, největší klenot města je Kaiserdom, arcibiskupský dóm, náměstí Markt, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, atmosféra nábřeží Rýna a moderní radnice. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. - 6. den

:

Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce

Cena nezahrnuje:

Tričko

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci
Dovolená Porýní-Falc 2022 - Porýní-Falc 2022 - Romantické Porýní
Romantické Porýní
★★
 
 • 7 750 Kč

Detail

Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 25. listopadu do neděle 27. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 143 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, adventní levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 7990,- Kč.
Dovolená Porýní-Falc 2022 - Porýní-Falc 2022 - Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul
Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul
★★
 • 8 500 Kč
 • 7 990 Kč
 • - 6 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

  Dovolenou Porýní-Falc 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2022, dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Mexiko 2022/2023 nebo například dovolenou Německo 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Omán.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Porýní-Falc nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal