Aktuální nabídka dovolené v letovisku Drážďany 2020 / 2021 levně. ☀️ Ubytování Drážďany s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Drážďany. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená Drážďany - Drážďany 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Drážďany 2020 / 2021 a Last Minute zájezdy

A&o Dresden Hauptbahnhof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování A&o Dresden Hauptbahnhof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4147,- Kč.
 
Hotel Achat Premium Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Hotel Achat Premium Dresden, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3583,- Kč.
 
Hotel Nh Dresden Neustadt
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Nh Dresden Neustadt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3143,- Kč.
 
Hotel Novalis Dresden ***s.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Hotel Novalis Dresden ***s., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3875,- Kč.
 
Ringhotel Residenz Alt Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ringhotel Residenz Alt Dresden, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4676,- Kč.
 
Star Inn Hotel Premium Dresden Im Haus Altmarkt, B
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování Star Inn Hotel Premium Dresden Im Haus Altmarkt, B, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4358,- Kč.
 
Sobotní Dráždany
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Sobotní Dráždany, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 590,- Kč.
 
A&o Dresden Hauptbahnhof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování A&o Dresden Hauptbahnhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8926,- Kč.
 
A&o Dresden Hauptbahnhof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v 3hvězdičkovém ubytování A&o Dresden Hauptbahnhof, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4779,- Kč.
 
Hotel Achat Premium Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Hotel Achat Premium Dresden, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4604,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 192 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Drážďany podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal