Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Drážďany 2021 / 2022 - Drážďany 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Drážďany 2021 / 2022 levně. Ubytování Drážďany s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Drážďany. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Drážďany 2021 / 2022

Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
 • 6 240 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. říjen až pátek 8. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
 • 3 120 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. října do středa 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3120,- Kč.
Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
 • 10 920 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. říjen až úterý 12. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Nh Dresden Neustadt
★★
 • 5 932 Kč
 • 5 339 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do neděle 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 5339,- Kč.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 9 154 Kč
  • 8 239 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pondělí 11. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 8239,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Radisson Blu Park
  ★★
   
  • 10 980 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Park od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do úterý 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10980,- Kč.
  Radisson Blu Park
  ★★
   
  • 3 660 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Park, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pátek 8. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 7 311 Kč
  • 6 799 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 7. října do pondělí 11. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 6799,- Kč.
  Ramada Bei Wyndham Dresden
  ★★★★
   
  • 3 120 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. říjen až sobota 9. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Radisson Blu Park
  ★★
   
  • 9 150 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Park od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 12. října do neděle 17. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9150,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 261 nalezených

  Dovolenou Drážďany 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Drážďany levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Drážďany nebo sekci dovolená s dětmi.