Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Durynsko 2021 - Durynsko 2021

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Durynsko 2021 levně. Ubytování Durynsko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Durynsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Durynsko 2021

Matz
★★
 
 • 6 078 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Matz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6078,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Matz
★★
 
 • 6 078 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Matz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do sobota 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6078,- Kč.
Kunstmühle
★★
 • 2 715 Kč
 • 2 688 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Kunstmühle, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 2688,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Haus Am Rennsteig (Bsg100)
  ★★
   
  • 2 280 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Haus Am Rennsteig (Bsg100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2280,- Kč.
  Panoramablick
  ★★
   
  • 6 130 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Panoramablick, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 43 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6130,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Petra
  ★★
   
  • 6 288 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Petra od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6288,- Kč.
  Marianne-Erhard
  ★★
  • 3 903 Kč
  • 3 864 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Marianne-Erhard, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 50 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 3864,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Schneider
  ★★
  • 3 140 Kč
  • 3 109 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Schneider od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do sobota 2. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 50 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 3109,- Kč.
  Edelmann
  ★★
   
  • 9 977 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Edelmann, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 50 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9977,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Haus Am Rennsteig (Bsg100)
  ★★
   
  • 2 280 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Haus Am Rennsteig (Bsg100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do sobota 2. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 50 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2280,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 341 nalezených

  Dovolenou Durynsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Durynsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Durynsko nebo sekci dovolená s dětmi.