Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Hamburk 2021 / 2022 - Hamburk 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Hamburk 2021 / 2022 levně. Ubytování Hamburk s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Hamburk. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Hamburk 2021 / 2022

Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 647 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 779 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do pondělí 10. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13779,- Kč.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 938 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 4. leden až pondělí 10. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13938,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 938 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 5. ledna do úterý 11. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 104 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13938,- Kč.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 647 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 5. leden až úterý 11. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 104 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 779 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. ledna do středa 12. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 105 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13779,- Kč.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 647 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až čtvrtek 13. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 106 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 647 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do čtvrtek 13. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 106 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13647,- Kč.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 779 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až pátek 14. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 107 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13779,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Best Western Raphael Hotel Altona
★★
 
  • 13 647 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 10. ledna do neděle 16. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 109 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13647,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Hamburk 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Hamburk levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hamburk nebo sekci dovolená s dětmi.