Last Minute|Dovolená|Ubytování

Informace o Německu s možností přidat odkaz - Německo 2021 / 2022

Všeobecné informace o Německu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Německu, informace o zájezdech a bezpečnost. Německo 2021 / 2022.

Německo - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty v Německu především v lokalitách Bádensko-Württembersko, Bavorsko, Berlín, Braniborsko, Dolní Sasko, Dortmund, Drážďany, Durynsko, Hamburk, Hesensko, Meklenbursko, Mnichov, Norimberk, Porýní-Falc, Rujána, Sársko, Sasko, Sasko-Anhaltsko, Severní Porýní-Vestfálsko, Šlesvicko-Holštýnsko a Usedom naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Německu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Německu

Zajímají vás jak draho je na Německu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Německu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Německo a Německo Last Minute.

Zelené osvědčení

V Německu a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Zájezdy do zemí se zeleným osvědčením naleznete na webu zeleneosvedceni.cz.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Německu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Německu

Jaké je aktuální počasí na Německu v Bavorsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Vyhlídkové lety

Cestu do Německa si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Využijte mapu vyhlídkových letů v ČR balónem, letadlem a vrtulníkem.

Informace o Dovolena-nemecko.cz

Informace o doméně dovolena-nemecko.cz naleznete zde.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Německu? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám prosím tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Německu.

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA - informace o dovolené, Vietnam - informace o dovolené, Zanzibar - informace o dovolené nebo například dovolenou Albánie - informace o dovolené? Další možností je třeba Bali - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.