Last Minute|Dovolená|Ubytování

Informace o Německu s možností přidat odkaz - Německo 2022

Všeobecné informace o Německu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Německu, informace o zájezdech a bezpečnost. Německo 2022.

Německo - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty v Německu především v lokalitách Bádensko-Württembersko, Bavorsko, Berlín, Braniborsko, Dolní Sasko, Dortmund, Drážďany, Durynsko, Hamburk, Hesensko, Meklenbursko, Mnichov, Norimberk, Porýní-Falc, Rujána, Sársko, Sasko, Sasko-Anhaltsko, Severní Porýní-Vestfálsko, Šlesvicko-Holštýnsko a Usedom naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Německu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Německu

Zajímají vás jak draho je na Německu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Německu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Německo a Německo Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Německu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Německu

Jaké je aktuální počasí na Německu v Bavorsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Vyhlídkové lety

Cestu do Německa si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Využijte mapu vyhlídkových letů v ČR balónem, letadlem a vrtulníkem.

Informace o Dovolena-nemecko.cz

Informace o doméně dovolena-nemecko.cz naleznete zde.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Německu? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám prosím tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Německu.

Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mexiko - informace o dovolené, Německo - informace o dovolené, Omán - informace o dovolené nebo například dovolenou Polsko - informace o dovolené? Další možností je třeba Portugalsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.