Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Mnichov 2021 / 2022 - Mnichov 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Mnichov 2021 / 2022 levně. Ubytování Mnichov s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Mnichov. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Ads

Dovolená Mnichov 2021 / 2022

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
★★
 • 4 814 Kč
 • 4 381 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 27. květen až neděle 29. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 178 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy poznávací, eurovíkendy, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 4381,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
  • 4 814 Kč
  • 4 381 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do neděle 3. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 213 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy poznávací, eurovíkendy, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4381,- Kč.

  Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

  Ads

  Dovolenou Mnichov 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mnichov nebo sekci dovolená s dětmi.