Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Mnichov 2021/2022 - Mnichov 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Mnichov 2021/2022 levně. Ubytování Mnichov s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Mnichov. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Mnichov 2021/2022

Svět BMW a Olympiapark Mnichov
★★
 • 1 500 Kč
 • 990 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 22 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 34 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Autosalon Mnichov 2021 - sobota
  ★★
   
  • 990 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Autosalon Mnichov 2021 - sobota od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. září do sobota 11. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.
  Autosalón Mníchov 2021 - Sobota
  ★★
   
  • 1 565 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Autosalón Mníchov 2021 - Sobota, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až neděle 12. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 36 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 1565,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Autosalón Mníchov 2021 - Nedeľa
  ★★
   
  • 1 565 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Autosalón Mníchov 2021 - Nedeľa od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. září do pondělí 13. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 37 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, utkání levně, v aktuální online ceně 1565,- Kč.
  Autosalon Mnichov 2021 - neděle
  ★★
   
  • 990 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Autosalon Mnichov 2021 - neděle, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. září až neděle 12. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 37 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
   
  • 5 013 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do neděle 26. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 49 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy poznávací, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 5013,- Kč.
  Svět BMW a Olympiapark Mnichov
  ★★
  • 1 500 Kč
  • 990 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 25. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 50 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně se slevou 34 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
   
  • 5 013 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do neděle 17. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 70 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 5013,- Kč.
  Svět BMW a Olympiapark Mnichov
  ★★
  • 1 500 Kč
  • 990 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 71 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 34 %, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut
  ★★
   
  • 5 990 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. července do neděle 10. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 334 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 5990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

  Dovolenou Mnichov 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Mnichov levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mnichov nebo sekci dovolená s dětmi.