Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Sasko-Anhaltsko 2021 - Sasko-Anhaltsko 2021

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Sasko-Anhaltsko 2021 levně. Ubytování Sasko-Anhaltsko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Sasko-Anhaltsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Sasko-Anhaltsko 2021

Glockenberg
★★
 • 1 897 Kč
 • 1 631 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Glockenberg, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 1631,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Oberharz
  ★★
   
  • 2 851 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Oberharz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do sobota 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2851,- Kč.
  Wanderfreund (Hak100)
  ★★
   
  • 3 249 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund (Hak100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 22 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3249,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Oberharz
  ★★
   
  • 2 508 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Oberharz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2508,- Kč.
  Auerhahn (Haf100)
  ★★
   
  • 3 667 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Auerhahn (Haf100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3667,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Wanderfreund (Hak100)
  ★★
   
  • 2 698 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund (Hak100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. září do sobota 18. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2698,- Kč.
  Glockenberg
  ★★
  • 1 108 Kč
  • 1 097 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Glockenberg, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 43 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 1097,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Auerhahn (Haf100)
  ★★
   
  • 3 667 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Auerhahn (Haf100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3667,- Kč.
  Oberharz
  ★★
   
  • 2 508 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Oberharz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 43 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2508,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Wanderfreund (Hak100)
  ★★
   
  • 2 698 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund (Hak100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2698,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

  Dovolenou Sasko-Anhaltsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Sasko-Anhaltsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Sasko-Anhaltsko nebo sekci dovolená s dětmi.