Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sasko-Anhaltsko 2020 / 2021 levně. ☀️ Ubytování Sasko-Anhaltsko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Sasko-Anhaltsko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená Sasko-Anhaltsko - Sasko-Anhaltsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sasko-Anhaltsko 2020 / 2021 a Last Minute zájezdy

Hotel Tryp By Wyndham Halle
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tryp By Wyndham Halle, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3974,- Kč.
 
Hotel Zum Harzer Jodlermeister
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Zum Harzer Jodlermeister, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3256,- Kč.
 
Schlosshotel Großer Gasthof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schlosshotel Großer Gasthof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6272,- Kč.
 
Waldhotel Am Ilsestein
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v hvězdičkovém ubytování Waldhotel Am Ilsestein, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8008,- Kč.
 
Hotel Luther Birke Wittenberg
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Luther Birke Wittenberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6361,- Kč.
 
Hotel Quedlinburger Hof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Quedlinburger Hof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9339,- Kč.
 
Landhaus Zu Den Rothen Forellen *****s.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v hvězdičkovém ubytování Landhaus Zu Den Rothen Forellen *****s., s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10838,- Kč.
 
Schlosshotel Großer Gasthof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Schlosshotel Großer Gasthof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14637,- Kč.
 
Hotel Quedlinburger Hof
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Quedlinburger Hof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4334,- Kč.
 
Landhaus Zu Den Rothen Forellen *****s.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v hvězdičkovém ubytování Landhaus Zu Den Rothen Forellen *****s., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18968,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 136 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sasko-Anhaltsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal