Last Minute|Dovolená|Ubytování

Zájezdy do Německa - Německo 2022

Aktuální nabídka zájezdů do Německa autobusem a letecky 2022. Levné Last Minute zájezdy do Německa autokarem a letadlem. Německo 2022.

Zájezdy do Německa 2022

Rokle rododendronů, azalek, Sprévský prales a skal
★★
 
 • 1 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Rokle rododendronů, azalek, Sprévský prales a skal, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. květen až sobota 21. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 115 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 1290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
★★
 • 4 630 Kč
 • 4 213 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. května do neděle 29. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 121 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4213,- Kč.
  Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
  ★★
   
  • 4 600 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pátek 3. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 127 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Saské hrady a zámky
  ★★
   
  • 2 790 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě 2022 v resortu Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Saské hrady a zámky od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. června do neděle 12. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 136 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
  Delfíní show v ZOO Norimberk
  ★★
   
  • 1 490 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Delfíní show v ZOO Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červen až sobota 18. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 143 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 1490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Norimberské delfinárium
  ★★
   
  • 1 090 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě 2022 v resortu Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Norimberské delfinárium od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. června do sobota 25. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 150 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 1090,- Kč.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
  • 4 630 Kč
  • 4 213 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až neděle 3. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 156 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 4213,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
  ★★
   
  • 4 600 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4* od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. července do úterý 26. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 180 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4600,- Kč.
  Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*
  ★★
   
  • 4 600 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Norimberk v ?hvězdičkovém ubytování Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 17. srpen až čtvrtek 18. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 203 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg
  ★★
   
  • 6 390 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 19. srpna do pondělí 22. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 205 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 6390,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko zájezdy, Spojené arabské emiráty zájezdy, Srí Lanka zájezdy nebo například dovolenou Španělsko zájezdy? Další možností je třeba Thajsko zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.