All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Zájezdy do Německa - Německo 2021

Aktuální nabídka zájezdů do Německa autobusem a letecky 2021. Levné Last Minute zájezdy do Německa autokarem a letadlem. Německo 2021.

Zájezdy do Německa podle termínu

Park bludných balvanů
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Park bludných balvanů, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 22. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 890,- CZK.
Berlínská výstava - pozdní gotika
Dovolená Berlín levně, s neznámým počtem hvězdiček. Berlínská výstava - pozdní gotika s délkou 1 dní, v termínu 4. červen 2021 až 4. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 1250 Kč.
Drážďany a zámek Moritzburg
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Drážďany a zámek Moritzburg, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 5. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 790,- CZK.
Drážďany a zámek Moritzburg
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Drážďany a zámek Moritzburg, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 5. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 790,- Kč.
Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až pondělí 21. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 6490,- CZK.
Norimberské delfinárium
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Norimberk, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Norimberské delfinárium, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 19. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 1090,- Kč.
Svět BMW a Olympiapark Mnichov
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 26. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 34 % aktuálně ceně 990,- CZK.
Západní Německo + PLAVBA ÚDOLÍM RÝNA + OCHUTNÁVKA
★★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko, v místě Hesensko v 3hvězdičkovém ubytování Západní Německo + PLAVBA ÚDOLÍM RÝNA + OCHUTNÁVKA , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až úterý 6. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 43 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Mnichov v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 5990,- CZK.
Nemecko - mestá Hanzy 2021
★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Nemecko - mestá Hanzy 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až středa 21. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 60 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 7323,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko zájezdy, Černá Hora zájezdy, Česká republika zájezdy nebo například dovolenou Dominikánská republika zájezdy? Další možností je třeba Egypt zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.