Last Minute|Ubytování|Dovolená

Dovolená Německo 2022    >    

Zájezdy do Německa - Německo 2022

Aktuální nabídka zájezdů do Německa autobusem a letecky 2022. Levné Last Minute zájezdy do Německa autokarem a letadlem. Německo 2022.

Zájezdy do Německa 2022

Základní informace

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 19. srpen až pondělí 22. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 5 dní za aktuální cenu 6390,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.


1. den

Odjezd v ranních hodinách. Přejezd do malebné oblasti národního parku pohoří HARZ , které je nejznámější turistickou atrakcí Saska - Anhaltska . QUEDLINBURG - okouzlující městečko zapsané na seznamu UNESCO s hrázděnými domy, renesančním zámkem a velkolepým románským kostelem svatého Serváce. WERNIGERODE – pestré město pod Harcem s křivolakými uličkami, hrázděnými domy a pohádkovým zámkem, který získal přízvisko Neuschwanstein severu. Nocleh.

2. den

Přejezd do NP LÜNEBURSKÉ VŘESOVIŠTĚ. Návštěva nejzajímavějších partií této nádherné přírodní rezervace. Krajina porostlá kvetoucím vřesem a porosty jalovců, které se ztrácejí v nekonečných malebných pastvinách. SCHNEVERDINGEN - procházka vřesovištěm, návštěva unikátní vřesové zahrady. UNDELOH - malebná vesnice obklopená rozsáhlými fialovými plochami kvetoucího vřesu. LÜNEBURG – krásné hanzovní město s nezapomenutelnou atmosférou charakterizované dekorativními zvlněnými cihlovými liniemi s velkým množstvím středověkých památek.

3. den

Plavba výletní lodí na ostrov HELGOLAND v Severním moři, 70 km od pevniny a který je vyhledávaným výletním a lázeňským cílem. K hlavním atrakcím ostrova patří nebetyčné červené útesy, malebné městečko a mořské akvárium. Zeleno-červeno-bílá vlajka Helgolandu vystihuje krásy ostrova - zelená je země, červená je skála, bílý je písek. Ostrov je nejen svéráznou ostrovní přírodní rezervací, ale má i velmi zajímavou historii. Pěší okruh s vyhlídkami na nejzajímavější skalní útvary. V případě příznivého počasí koupání na plážích s bílým pískem. Možnost levných nákupů, Helgoland leží v bezcelní zóně. Odpoledne návrat na pevninu. Večerní zastávka v BRÉMÁCH – poklidném městě s bohatou historií. Romantická procházka středověkým centrem (Markt-Platz, radnice, socha Rollanda, románský dóm), které bylo zapsáno na seznam UNESCO. Odjezd.

4. den

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Zájezdy do Německa - Německo 2022
Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg
★★
 
 • 6 390 Kč

Detail

Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Dolní Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Výlet do pohoří Harz od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 1. září do neděle 4. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 6950,- Kč.
Zájezdy do Německa 2022
Výlet do pohoří Harz
★★
 
 • 6 950 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Romantické Porýní, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 21. září až pondělí 26. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 38 dní za aktuální cenu 7750,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.


Romantické Porýní

Zajedete i do údolí řeky Mosely.

Pojeďte na poznávací zájezd do středního Porýní a vydejte se po stopách středověkých minnesengrů (básníků). Na obou březích malebného údolí se rozkládají rázovitá vinařská městečka, na kopcích se tyčí zříceniny rytířských hradů. Na březích Mosely uvidíte hezká městečka se starými kostelíky, hrázděnými domy a vinařskými dvorci.

1. - 1. den

:

Odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu po trase i v západních Čechách. Noční přesun do Porýní.

2. - 2. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * RÜDESHEIM – vinařské středisko, slavná ulička Drosselgasse. PFALZGRAFENSTEIN – uprostřed Rýna se tyčí mohutný, jeden z nejkrásněji situovaných zámků v Porýní. LORELEI – pobřežní skála s pověstí. MARKSBURG – hrad se vypíná přímo nad Rýnem. Nedaleko hrady Katz a Maus. KOBLENZ – soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku Deutches Eck. Prohlídka historické časti města, kostely, zámky, paláce a měšťanské domy.

3. - 3. den

:

ÚDOLÍ MOSELY * ELTZ – jeden z nejkrásnějších hradů Evropy. PYRMONT – další romantický středověký hrad. COCHEM – vinařské město v údolí Mosely s rozsáhlým hradem Reichsburg. muzeum vína, proslulá vinotéka, Mikulášův špitál. EHRENBURG – zřícenina hradu.

4. - 4. den

:

REMAGEN – pověstný most. Mezi Remagenem a Bonnem na pravém břehu Rýna stojí na návrší nad řekou zámek Drachenburg a v údolí jsou samozřejmě vinice. BONN – bývalé hlavní město západního Německa. Centrum města tvoří Marktplatz. Vévodí mu radnice postavená v druhé polovině 18. století v rokokovém stylu. V ulici Bonngasse stojí rodný dům Ludwiga van Beethovena. Na náměstí Münsterplatz stojí skladatelova socha. Za ní si pak můžete prohlédnout vůbec nejstarší stavbu celého města – románský chrám Münster. Právě jeho stěny se staly svědkem korunovace Karla IV. KOLÍN NAD RÝNEM (UNESCO) – město patří k nejstarším v Německu. Gotická katedrála svatého Petra je sídlem kolínského arcibiskupa. Rozměry ji řadí mezi největší gotické katedrály a kostely vůbec. V historickém centru můžete obdivovat jedinečnou architekturu, dlážděné ulice i zajímavé budovy.

5. - 5. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * STOLZENFELS – romantický zámek. BOPPARD – město se středověkým opevněním, rozvaliny římského vojenského tábora. BACHARACH – městečko s hrázděnými domy, městskými hradbami a kostelem sv. Petra. Nedaleko hrady Rheinstein a Reichenstein. MOHUČ – původně římské město, největší klenot města je Kaiserdom, arcibiskupský dóm, náměstí Markt, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, atmosféra nábřeží Rýna a moderní radnice. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. - 6. den

:

Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce

Cena nezahrnuje:

Tričko

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci
Zájezdy do Německa - Německo 2022 - Romantické Porýní
Romantické Porýní
★★
 
 • 7 750 Kč

Detail

Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Hamburk a plavba na ostrov Helgoland od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 23. září do pondělí 26. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 40 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 27 %, v aktuální online ceně 3199,- Kč.
Zájezdy do Německa - Německo 2022 - Hamburk a plavba na ostrov Helgoland
Hamburk a plavba na ostrov Helgoland
★★
 • 4 382 Kč
 • 3 199 Kč
 • - 27 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Saské hrady a zámky, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 24. září až neděle 25. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 41 dní za aktuální cenu 2790,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.


  Popis

  Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

  1. den

  Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. Dopoledne návštěva hradu Kriebstein, který je bezesporu nejkrásnější rytířský hrad v Sasku. Kriebstein nabízí vše, co by měl středověký hrad mít. Komnaty zařízené originálním nábytkem, malované dřevěné stropy, krby, portréty, gotický rytířský sál, gotický sál, oltář ze 14. století a mnoho dalšího. V době největší slávy patřila k hradu dvě města a 33 vesnic. Jako doklad někdejší slávy je bezesporu čtyřicet pět metrů vysoká pozdně gotická obytná věž se skvěle zachovalou vnitřní výzdobou a ohromujícím krovem. Dále přejezd do Torgau. Torgau je renesanční perlou Saska. Historickému centru města vévodí zámek Hartenfels. V 16. století byl na zámku častý hostem i představitel politické reformace církve, Martin Luther. Torgau se do historie zapsalo i v polovině 20. století, kdy se zde 25. dubna 1945 na Labi setkaly oddíly Rudé armády a amerických vojsk. Večer ubytování v hotelu.

  2. den

  Po snídani se vydáme na návštěvu pohádkového zámečku Moritzburg, na kterém se natáčela známá pohádku Tři oříšky pro Popelku. Zámek je postaven na umělém jezírku s přírodním parkem. K mimořádným pozoruhodnostem patří světově nejrozsáhlejší sbírka interiérového vybavení se vzácnými tapetami z kůže s cennými malbami a vzory a sbírka historických loveckých trofejí. Dále budeme pokračovat na zámek Weesenstein. Zámek, jehož vznik je datován na přelom 18. a 19. Století vznikl přestavbou původního hradu na skále. K zámku patří rozsáhlý park ze 17. století, kde můžete obdivovat například velkokvěté růže, malé pískovcové mosty či umělý vodopád. Odpoledne přejedeme k jedné z architektonicky a historicky nejcennějších skalních pevností v Evropě - Königstein. Historie pevnosti se začala psát před více než 750 lety. Postupně v areálu pevnosti vznikl jedinečný soubor staveb v pozdně gotickém, barokním a renesančním stylu i staveb z 19. století. Protože byla pevnost Königstein nedobytná, vyhledávali ji v neklidných dobách panovníci Saska, aby se zde schovali a ukryli své umělecké cennosti a státní klenoty. Díky své poloze v krásné krajině byl Königstein také oblíbeným výletním místem panovnického dvora a místem konání nejrůznějších slavností. Ve večerních hodinách návrat zpět do ČR.

  Cena zahrnuje:

  dopravu autobusem, 1x nocleh v hotelu/penzionu ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x snídani, průvodce
  Zájezdy do Německa - Německo 2022 - Saské hrady a zámky
  Saské hrady a zámky
  ★★
   
  • 2 790 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 27. září do úterý 27. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 44 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 1590,- Kč.


  Program

  1.den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Kolem 10:00 příjezd do Mnichova. Následuje individuální prohlídka muzea BMW Welt, která je zdarma. Následně můžete zajít s delegátem do BMW Muzeum, které nabízí zajímavé informace a expozice z historie BMW jako značky. V blízkosti muzea se nachází známý Olympijský park, kam se vydáme po poledni na prohlídku. Kromě mnoha sportovišť a zajímavého konceptu areálu si zde můžete prohlédnout známý Olimpic Stadium. Pokud se nepojíte výšek, tak se s námi vydejte na Olympic Tower a pokochejte se výhledy na Mnichov.
  V případě zájmu je možné dojet s delegátem do centra na krátkou, max 2h prohlídku města. Případně si můžete samozřejmě udělat vlastní program.
  BMW Welt vám zaručeně vezme dech už jen svojí originální architekturou. Ve výstavní hale si můžete prohlédnout jednotlivé vozy této světoznámé značky, a to i zevnitř. K vidění jsou zde i motory a kompetenty vozidel. Hned vedle BMW Welt najdete BMW Museum, kde se seznámíte s historií značky BMW, a to velmi originální formou. Obě expozice jsou velmi interaktivní a nadchnout snad každého.
  Olympiapark - slavná i smutná historie této stavby začala v roce 1966, kdy Mezinárodní olympijský výbor vybral Mnichov jako dějiště XX. letních OH. Bývalý areál letiště a také centrum pro uprchlíky se tak začalo měnit k nepoznání, a to na obrovský sportovní areál, ve kterém se roku 1972 odehrály OH. Zajímavostí těchto her je jistě fakt, že se jednalo na dlouhou dobu o poslední OH, kterých se účastnili sportovci ze všech koutů světa. Bohužel si stadion uchoval také velmi smutné vzpomínky, a to na známý únos 11 izraelských olympijských sportovců známý často jako Mnichovský masakr.
  Pro ty z vás, kdo se nebojí výšek, jistě stojí za návštěvu Olympic Tower čnící se do výšky 290m. Vyhlídka na vás čeká o 100m níže stejně jako Muzeum Rock&Roll. Zajímavostí věže je otáčivá restaurace, která se kolem své osy otočí za necelou hodinu. Pozor, kapacita je jen 30 míst, takže rezervace nutná!

  Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • 1 palubní zavazadlo
  • technický doprovod - zájezd bez komentované prohlídky

  Cena nezahrnuje

  • Vstup do BMW Museum 10€, BMW Welt expozice ZDARMA, Olympic Stadium 3,5€, Olympic Tower 9€
  • cestovní a úrazové pojištění

  Nástup / Výstup

  PRAHA – 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
  BEROUN - 6:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
  PLZEŇ – 7:00 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
  ROZVADOV - 8:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
  ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ
  Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

  Zájezdy do Německa 2022 - Svět BMW a Olympiapark Mnichov
  Svět BMW a Olympiapark Mnichov
  ★★
   
  • 1 590 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Delfinárium a ZOO v Norimberku, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 28. září až středa 28. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 45 dní za aktuální cenu 749,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, poznávací levně se slevou 31 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Zájezdy do Německa 2022 - Delfinárium a ZOO v Norimberku
  Delfinárium a ZOO v Norimberku
  ★★
  • 1 086 Kč
  • 749 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Delfinárium a ZOO v Norimberku od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. října do soboty 1. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 48 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, poznávací levně se slevou 31 %, v aktuální online ceně 749,- Kč.
  Zájezdy do Německa 2022 - Delfinárium a ZOO v Norimberku
  Delfinárium a ZOO v Norimberku
  ★★
  • 1 086 Kč
  • 749 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Hansovní Hamburk s možností plavby lodí, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 7. říjen až neděle 9. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 54 dní za aktuální cenu 1429,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 28 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Zájezdy do Německa 2022 - Hansovní Hamburk s možností plavby lodí
  Hansovní Hamburk s možností plavby lodí
  ★★
  • 1 985 Kč
  • 1 429 Kč
 • - 28 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Mnichov a muzeum BMW od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. října do soboty 8. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 55 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 30 %, v aktuální online ceně 899,- Kč.
  Mnichov a muzeum BMW
  Mnichov a muzeum BMW
  ★★
  • 1 284 Kč
  • 899 Kč
 • - 30 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko zájezdy, Slovinsko zájezdy, Spojené arabské emiráty zájezdy nebo například dovolenou Srí Lanka zájezdy? Další možností je třeba Španělsko zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal