Aktuální nabídka Wellness pobytů v Německu s fitness, masážemi a kosmetickými salóny za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty a Last Minute zájezdy do Wellness hotelů 2021 / 2022. Německo 2021 / 2022.

Dovolená Německo    >    

Wellness pobyty v Německu - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Wellness pobyty v Německu podle termínu

Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 31920,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 31920,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až středa 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 27930,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až pondělí 24. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7980,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 39900,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 27930,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 31920,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 43890,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 35910,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal