Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Usedom 2021 / 2022 - Usedom 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Usedom 2021 / 2022 levně. Ubytování Usedom s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Usedom. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Usedom 2021 / 2022

Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 24 992 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24992,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 25 886 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 15 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 25886,- Kč.
Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 25 702 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25702,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 26 018 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 15 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26018,- Kč.
Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad
★★★★
 
  • 22 493 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad , v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22493,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad
★★★★
 
  • 21 782 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Ostrov Uznojem (Usedom) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 15 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 21782,- Kč.
Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad
★★★★
 
  • 25 097 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad , v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Drážďany, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25097,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad
★★★★
 
  • 22 808 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Ostrov Uznojem (Usedom) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 15 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22808,- Kč.
Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 22 388 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. duben až sobota 7. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 22388,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seetel Ostseehotel Ahlbeck
★★
 
  • 25 413 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Ostrov Uznojem (Usedom) v ?hvězdičkovém ubytování Seetel Ostseehotel Ahlbeck od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. dubna do sobota 7. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Drážďany, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 25413,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

Dovolenou Usedom 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Usedom levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Usedom nebo sekci dovolená s dětmi.