Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - únor 2022

Dovolená Německo v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v únoru 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v únoru 2022

Nh Dresden Neustadt
★★
 • 2 484 Kč
 • 2 459 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až pátek 4. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 2459,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  A&O Berlin Kolumbus
  ★★
   
  • 2 969 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Berlín, v místě a&o Berlin Kolumbus v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Kolumbus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do pátek 4. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2969,- Kč.
  Achat Hotel Dresden Altstadt
  ★★
   
  • 4 419 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Achat Hotel Dresden Altstadt, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4419,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Best Western Raphael Hotel Altona
  ★★
   
  • 13 647 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do pondělí 7. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 131 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13647,- Kč.
  Best Western Raphael Hotel Altona
  ★★
   
  • 13 647 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až pondělí 7. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 131 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Ibis Hotels Dresden
  ★★
   
  • 6 969 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Ibis Hotels Dresden od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do úterý 8. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 6969,- Kč.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 3 336 Kč
  • 3 269 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 3269,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 2 484 Kč
  • 2 459 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. února do sobota 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 132 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 2459,- Kč.
  Best Western Raphael Hotel Altona
  ★★
   
  • 13 647 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až úterý 8. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 132 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Best Western Raphael Hotel Altona
  ★★
   
  • 13 938 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Raphael Hotel Altona od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. února do úterý 8. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 132 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13938,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 387 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Dominikánská republika únor, Egypt únor, Francie únor nebo například dovolenou Chorvatsko únor? Další možností je třeba Itálie únor.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.