Last Minute|Dovolená|Ubytování

Termály v Německu - Německo 2022

Aktuální nabídka dovolené v Německu v termálech za nejlepší ceny online. Termály v Německu s ubytováním. All Inclusive pobyty a Last Minute zájezdy do termálních lázních. Slevy pro seniory. Německo 2022.

Termály Německo 2022

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 13 320 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až čtvrtek 10. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 15 180 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 20. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15180,- Kč.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 17 710 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 22. únor až úterý 1. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 10 120 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do středa 13. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 73 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10120,- Kč.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 17 710 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 13. duben až středa 20. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 77 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 12 650 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. dubna do pátek 22. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12650,- Kč.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 15 180 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 24. duben až sobota 30. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 88 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15180,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 12 650 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. dubna do čtvrtek 5. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 94 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12650,- Kč.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 10 120 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. květen až pátek 13. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)
★★
 
  • 17 710 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. května do neděle 22. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 109 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17710,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 40 nalezených

Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2022, dovolenou Jordánsko 2022, dovolenou Kanárské ostrovy 2022/2023 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.