Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - srpen 2022

Dovolená Německo v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v srpnu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v srpnu 2022

Best Western Antoniushof (Schönberg)
★★
 
  • 3 480 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Antoniushof (Schönberg), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až středa 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
  • 2 800 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do středa 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2800,- Kč.
Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
  • 7 000 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až sobota 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Ramada Bei Wyndham Dresden
★★★★
 
  • 5 600 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Bei Wyndham Dresden od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pátek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5600,- Kč.
Seminaris Campus
★★
 
  • 6 350 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris Campus, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až sobota 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6350,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seminaris Campus
★★
 
  • 3 810 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris Campus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do čtvrtek 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3810,- Kč.
Seminaris Campus
★★
 
  • 7 620 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris Campus, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Seminaris Seehotel Potsdam
★★
 
  • 6 840 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris Seehotel Potsdam od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pátek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6840,- Kč.
Seminaris Seehotel Potsdam
★★
 
  • 3 420 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris Seehotel Potsdam, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až středa 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 187 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Radisson Blu Park
★★
 
  • 3 660 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Park od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do čtvrtek 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 188 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3660,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 253 nalezených

Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Německo srpen, Omán srpen, Polsko srpen nebo například dovolenou Portugalsko srpen? Další možností je třeba Rakousko srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.