Aktuální nabídka dovolené v Německu v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Německa za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Německu. Německo All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Německu.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená v Německu - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Německa v srpnu 2021

Drei Brüder Höhe - Marienberg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8860,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9783,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20610,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 48290,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9783,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9783,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 282 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Německo All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal