Aktuální nabídka dovolené v Německu v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Německa za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Německu. Německo All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Německu.

Dovolená Německo    >    

Dovolená v Německu - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Německa v srpnu 2021

Bergland Hof - Neureichenau
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof - Neureichenau, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Drei Brüder Höhe - Marienberg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8860,- Kč.
 
Drei Brüder Höhe - Marienberg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4520,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4603,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 
Maritim Titiseehotel
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14760,- Kč.
 
Maritim Titiseehotel
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 25830,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9783,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 27120,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 217 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Německo All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal