Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - srpen 2021

Dovolená a Last Minute zájezdy Německo v srpnu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Německu v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Německa za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Německa v srpnu 2021

Nh Dresden Neustadt
★★
 • 4 199 Kč
 • 3 359 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 20 %, aktuálně v ceně 3359,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 5 674 Kč
  • 4 539 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 4539,- Kč.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 5 420 Kč
  • 4 499 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 4499,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  A&O Berlin Hauptbahnhof
  ★★
   
  • 4 189 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Berlín v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Hauptbahnhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 4189,- Kč.
  A&O Berlin Kolumbus
  ★★
   
  • 4 289 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Kolumbus, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 4289,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  A&O Berlin Kolumbus
  ★★
   
  • 3 429 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Berlín v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Kolumbus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 3429,- Kč.
  Dorint Sport (Garmisch)
  ★★
   
  • 27 120 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Dorint Sport (Garmisch), v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 27120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
   
  • 11 779 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 11779,- Kč.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
   
  • 9 649 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 9649,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
   
  • 16 749 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 16749,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 485 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko srpen, Turecko srpen, USA srpen nebo například dovolenou Vietnam srpen? Další možností je třeba Zanzibar srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.