Aktuální nabídka dovolené v Německu v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Německa za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Německu. Německo All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Německu.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená v Německu - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Německa v srpnu 2021

Hotel Haus Bayerwald
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Haus Bayerwald, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 305 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Panorama Hotel Schwarzeck
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Panorama Hotel Schwarzeck, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 308 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2690,- Kč.
 
Matz
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Durynsko v 3hvězdičkovém ubytování Matz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 5559,- Kč.
 
Haus Feldbergblick
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v 3hvězdičkovém ubytování Haus Feldbergblick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 3518,- Kč.
 
Alpenblick-Faulenfürst
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenblick-Faulenfürst, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 7825,- Kč.
 
Gut Kamitz
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Gut Kamitz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4555,- Kč.
 
Kiefernweg
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Porýní-Falc v 3hvězdičkovém ubytování Kiefernweg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3709,- Kč.
 
Petra
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Durynsko v 3hvězdičkovém ubytování Petra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4555,- Kč.
 
Probst
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Probst, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 5024,- Kč.
 
"pearl"
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko v luxusním 5hvězdičkovém ubytování "pearl", s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7403,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 270 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Německo All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal