Last Minute|Ubytování|Dovolená

Německo se slevou - Německo 2022/2023

Aktuální nabídka zlevněné dovolené v Německu. Německo za nejlepší ceny online 2022/2023. Ubytování v Německu se slevou. Last Minute pobyty levně letecky. All Inclusive zájezdy se slevami. Německo 2022/2023.

Německo se slevou 2022/2023

Dovolená Německo v létě 2023 v letovisku Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg,, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 26. červen až pátek 30. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 206 dní za aktuální cenu 11296,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Německo se slevou - Německo 2022/2023
Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg,
★★
 • 12 984 Kč
 • 11 296 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Berlín a Drážďany - symboly nemeckej histórie, Ber od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 14. září do neděle 17. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 286 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 7559,- Kč.
  Německo se slevou 2022/2023
  Berlín a Drážďany - symboly nemeckej histórie, Ber
  ★★
  • 8 689 Kč
  • 7 559 Kč
 • - 13 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Madeira sleva, Maledivy sleva, Malta sleva nebo například dovolenou Maroko sleva? Další možností je třeba Mauricius sleva.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal