All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Německo se slevou - Německo 2021

Aktuální nabídka zlevněné dovolené v Německu. Německo za nejlepší ceny online 2021. Ubytování v Německu se slevou. Last Minute pobyty levně letecky. All Inclusive zájezdy se slevami. Německo 2021.

Německo se slevou podle termínu

Hamburg - brána do světa
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Hamburg - brána do světa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až neděle 23. květen, s dopravou , zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 % aktuálně ceně 10755,- CZK.
Haus Keller
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sársko v 2hvězdičkovém ubytování Haus Keller, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální online ceně 2215,- Kč.
Inna
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sársko v 2hvězdičkovém ubytování Inna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % aktuálně ceně 4027,- CZK.
Wurschen
★★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wurschen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální online ceně 3140,- Kč.
Albergo Natura
★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v 3hvězdičkovém ubytování Albergo Natura, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % aktuálně ceně 8803,- CZK.
Nohles
★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Nohles, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 5869,- Kč.
Probst
★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Probst, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % aktuálně ceně 4768,- CZK.
An Der Mosel
★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Porýní-Falc v 3hvězdičkovém ubytování An Der Mosel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 4243,- Kč.
Haus Keller
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sársko v 2hvězdičkovém ubytování Haus Keller, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % aktuálně ceně 3088,- CZK.
Marianne-Erhard
★★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Durynsko v 3hvězdičkovém ubytování Marianne-Erhard, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 3864,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 307 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko sleva, Turecko sleva, USA sleva nebo například dovolenou Vietnam sleva? Další možností je třeba Zanzibar sleva.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.