Last Minute|Dovolená|Ubytování

Hamburk    >    

Dovolená Hamburk v prosinci 2021 - Prosinec v Německu

Dovolená Hamburk v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené v Německu v prosinci 2021. Zájezdy Hamburk za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Hamburk v prosinci 2021

Side
★★
 
  • 25 937 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až sobota 18. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Salzburg, s odletem za 128 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25937,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Side
★★
 
  • 26 070 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 15. prosince do úterý 21. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 131 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26070,- Kč.
Side
★★
 
  • 25 619 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až úterý 21. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 131 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25619,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Side
★★
 
  • 26 070 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 19. prosince do sobota 25. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 135 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26070,- Kč.
Side
★★
 
  • 26 070 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. prosinec až úterý 28. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 138 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26070,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Side
★★
 
  • 25 778 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 22. prosince do úterý 28. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 138 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 25778,- Kč.
Side
★★
 
  • 25 619 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. prosinec až úterý 4. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 145 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25619,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Dovolenou Hamburk 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta prosinec, Maroko prosinec, Mauricius prosinec nebo například dovolenou Německo prosinec? Další možností je třeba Omán prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Hamburk levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hamburk nebo sekci dovolená s dětmi.