Last Minute|Ubytování|Dovolená

Poznávací zájezdy Německo - Německo 2022/2023

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Německa za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Německu. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Německo 2022/2023.

Poznávací zájezdy Německo 2022/2023

Dovolená Německo na podzim 2022 v letovisku Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 25. listopad až neděle 27. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 49 dní za aktuální cenu 7990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně se slevou 6 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Poznávací zájezdy Německo - Německo 2022/2023
Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul
★★
 • 8 500 Kč
 • 7 990 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Mnichov od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. listopadu do soboty 26. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 50 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 1079,- Kč.
  Poznávací zájezdy Německo 2022/2023
  Adventní Mnichov
  ★★
   
  • 1 079 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 26. listopad až sobota 26. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 50 dní za aktuální cenu 1190,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Poznávací zájezdy Německo - Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 1 190 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. listopadu do soboty 26. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 50 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 789,- Kč.
  Poznávací zájezdy Německo - Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 789 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v letovisku Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Erfurt, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 26. listopad až sobota 26. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 50 dní za aktuální cenu 999,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Poznávací zájezdy Německo - Německo 2022/2023 - Adventní Erfurt
  Adventní Erfurt
  ★★
   
  • 999 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 29. listopadu do úterý 29. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 53 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 789,- Kč.
  Poznávací zájezdy Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 789 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. prosinec až sobota 3. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 57 dní za aktuální cenu 1190,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Poznávací zájezdy Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 1 190 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu v zimě 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince do soboty 3. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 57 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 789,- Kč.
  Poznávací zájezdy Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 789 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v letovisku Norimberk, Německo v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Norimberk, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. prosinec až sobota 3. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 57 dní za aktuální cenu 830,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Poznávací zájezdy Německo 2022/2023 - Adventní Norimberk
  Adventní Norimberk
  ★★
   
  • 830 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu v zimě 2022 v lokalitě Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Bautzen (Budyšín) a pohádkové trhy na hradě Oybin od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 10. prosince do soboty 10. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 64 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.
  Bautzen (Budyšín) a pohádkové trhy na hradě Oybin
  Bautzen (Budyšín) a pohádkové trhy na hradě Oybin
  ★★
   
  • 990 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko poznávací zájezdy, Mauricius poznávací zájezdy, Mexiko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Německo poznávací zájezdy? Další možností je třeba Omán poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal