Last Minute|Dovolená|Ubytování

Poznávací zájezdy Německo - Německo 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Německa za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Německu. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Německo 2021.

Poznávací zájezdy Německo podle termínu

Nemecko - mestá Hanzy 2021
★★
 • 8 511 Kč
 • 7 575 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Nemecko - mestá Hanzy 2021, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až středa 21. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 29 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 7575,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021
  ★★
  • 7 561 Kč
  • 6 729 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021 od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 23. července do pondělí 26. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 35 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 6729,- Kč.
  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg
  ★★
   
  • 5 790 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až pondělí 23. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 63 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 5790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem)
  ★★
   
  • 6 990 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Berlín, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. září do neděle 12. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 84 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 6990,- Kč.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
   
  • 4 997 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až neděle 26. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 98 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 4997,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
  ★★
   
  • 4 997 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Mnichov, v místě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 15. října do neděle 17. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 119 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 4997,- Kč.

  Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Srí Lanka poznávací zájezdy, Španělsko poznávací zájezdy, Thajsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Tunisko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Turecko poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.