Aktuální nabídka ubytování v Německu s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Německa s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Německu letecky levně. Ubytování v Německu se stravou v ceně. Německo 2020 / 2021.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německo s polopenzí - Německo 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Německo s polopenzí podle termínu

Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5268,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3740,- Kč.
 
Hotel Das Schmöckwitz
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Das Schmöckwitz, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4852,- Kč.
 
Ahorn Seehotel Templin *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Braniborsko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Seehotel Templin *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14321,- Kč.
 
Hotel Das Schmöckwitz
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Das Schmöckwitz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11321,- Kč.
 
Ahorn Berghotel Friedrichroda *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Durynsko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Berghotel Friedrichroda *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14105,- Kč.
 
Ahorn Hotel Am Fichtelberg *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Hotel Am Fichtelberg *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12612,- Kč.
 
Ahorn Seehotel Templin *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Braniborsko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Seehotel Templin *** Sup., s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8184,- Kč.
 
Ahorn Seehotel Templin *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Braniborsko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Seehotel Templin *** Sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14321,- Kč.
 
Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup., s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12798,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 145 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal