Aktuální nabídka ubytování v Německu s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Německa s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Německu letecky levně. Ubytování v Německu se stravou v ceně. Německo 2021 / 2022.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německo s polopenzí - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Německo s polopenzí podle termínu

Hotel Rösslwirt, Lam
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Rösslwirt, Lam, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až pondělí 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 41866,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 38646,- Kč.
 
Hotel Bayerischer Hof Inzell - Horní Bavorsko
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Bayerischer Hof Inzell - Horní Bavorsko, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Jufa Hotel Wangen - Wangen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Jufa Hotel Wangen - Wangen, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až pátek 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 12882,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. únor až pondělí 22. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 41866,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až pátek 19. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 28984,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až středa 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 45087,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. únor až středa 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21724,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 105 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal