Last Minute|Ubytování|Dovolená

Německo na 3 dny - Německo 2023/2024

Dovolená Německo na 3 dny. Aktuální nabídka dovolené v Německu na 3 dny - na dvě noci. Německo 2023/2024.

Německo na 3 dny

Základní informace

Dovolená Německo na podzim 2023 v letovisku Bavorsko, Wohlfühl Waldeck (Bodenmais) v ?hvězdičkovém ubytování Wohlfühl Waldeck (Bodenmais), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 28. září až sobota 30. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 5320,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Atributy: s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt.


Poloha

Wellness + Wohlfühlhotel Waldeck je nádherný hotel na okraji střediska, kde si můžete úžít příjemné bavorské pohostinnosti a lázní s masážemi, bazénem, saunovou částí a panoramatickou terasou. Z hotel se snadno a rychle dostanete do všech rekreačních zařízení zdravotního střediska Bodenmais: JOSKA svět skla, historický důl Silberberg a skibus, který staví před hotelem, Vás zaveze až do známého lyžařského střediska Grosser Arber (Velký Javor). Centrum 500 m, přístavba 10 m, veřejný krytý bazén 500 m, obchody 500 m, nadmořská výška 700 m, lanovka Silberberg 400 / Velký Javor 10 km, běžkařské tratě 1 km. V létě je Bodenmais nejvýznamnějším golfovým centrem Bavorského lesa. Hraniční přechod Železná Ruda 20 km. A

Stravování

uvítací prosecco, snídaně bufet, odpolední svačinka, večeře o 3 chodech, salátový a desertový bufet, tématické večery

Ubytování

Možnost dětské postýlky ve všech pokojích, vana nebo sprcha/WC, fén, možnost půjčení županu a pantoflí zdarma, topení, místnost na sezení, rádio, telefon, SAT-TV, WIFI zdarma, trezor zdarma, nekuřácké pokoje, lednice.A: 2 lůžkový pokoj Enzian (28 m2)B: 2-4 lůžkový pokoj Grosser Arber (32 m2)

Vybavení

Recepce, lobby, salonek, lyžárna a úschovna kol, výtah, parkoviště, garáž za poplatek 4,-EUR/ noc, místnost na snídaně, jídelna, restaurace, bar, café, terasa, zahrada. Hlavní budova a přístavba jsou propojeny podzemním tunelem.Pro děti: postýlka, koutek, židle.

Aktivity

Wellness: 800 m2, Waldeck Spa se saunou, odpočinkové prostory, krytý bazén 6 x 10m, parní lázeň, Finská sauna, biosauna, infračervená kabina, džus, čaj a voda zdarma. Ozdravný program 2x týdně. Stolní fotbal, kulečník. Bazén otevřen od 7:00 do 20:30, sauna pro děti od 14 let od 14:00 - 19:00.

Minimální počet nocí

2

Cena zahrnuje:

ubytování za osobu na 1 noc s rozšířenou polopenzí( A1,B1 od neděle do pátku, A2,B2 od pátku do neděle), Ceny za osobu

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa 2,50 EUR / os/noc, do 6 let zdarma, 6-17 let 1,30 EUR/ den / os., Masáže, domácí zvířata 14,- EUR/den, nutno předem nahlásit, garáže 4,-EUR/den

Slevy:


- děti na 3. a 4. lůžku do 3 let 100%, 3 - 10 let platí 1100,-/os./noc, 10 - 15 let 1275,-/os./noc, nad 15 let 20%
Německo na 3 dny - Německo 2023/2024
Wohlfühl Waldeck (Bodenmais)
★★
 
 • 5 320 Kč

Detail

Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Haus Bayerwald od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 29. září do neděle 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Německa. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3470,- Kč.
Německo na 3 dny
Haus Bayerwald
★★★
 
 • 3 470 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2023 v letovisku Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 29. září až neděle 1. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 4250,- CZK. Rekreace je se stravou formou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 12 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Atributy: s restaurací, wellness pobyt.
Německo na 3 dny - Německo 2023/2024 - Bergland Hof (Neukirchen)
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 • 4 830 Kč
 • 4 250 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Haus Bayerwald od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. října do úterý 3. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Německa. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3470,- Kč.
  Německo na 3 dny - Německo 2023/2024 - Haus Bayerwald
  Haus Bayerwald
  ★★★
   
  • 3 470 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2023 v letovisku Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Kurhotel Panland, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 2. říjen až středa 4. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 3990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Německo na 3 dny - Německo 2023/2024 - Kurhotel Panland
  Kurhotel Panland
  ★★
  • TV
  • Tenis
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Půjčovna kol
  • Internet zdarma
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Landgasthof Hubertus (Frauenau) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 4. října do pátku 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Německa. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3220,- Kč.
  Německo na 3 dny - Landgasthof Hubertus (Frauenau)
  Landgasthof Hubertus (Frauenau)
  ★★
   
  • 3 220 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2023 v letovisku Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 6. říjen až neděle 8. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 2670,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Německo na 3 dny - Seminaris
  Seminaris
  ★★
  • 2 871 Kč
  • 2 670 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 8. října do úterý 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Německa. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2670,- Kč.
  Německo na 3 dny - Seminaris
  Seminaris
  ★★
  • 2 871 Kč
  • 2 670 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Německo na podzim 2023 v letovisku Bavorsko, Wohlfühl Waldeck (Bodenmais) v ?hvězdičkovém ubytování Wohlfühl Waldeck (Bodenmais), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 8. říjen až úterý 10. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní za aktuální cenu 5320,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

  Atributy: s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt.


  Poloha

  Wellness + Wohlfühlhotel Waldeck je nádherný hotel na okraji střediska, kde si můžete úžít příjemné bavorské pohostinnosti a lázní s masážemi, bazénem, saunovou částí a panoramatickou terasou. Z hotel se snadno a rychle dostanete do všech rekreačních zařízení zdravotního střediska Bodenmais: JOSKA svět skla, historický důl Silberberg a skibus, který staví před hotelem, Vás zaveze až do známého lyžařského střediska Grosser Arber (Velký Javor). Centrum 500 m, přístavba 10 m, veřejný krytý bazén 500 m, obchody 500 m, nadmořská výška 700 m, lanovka Silberberg 400 / Velký Javor 10 km, běžkařské tratě 1 km. V létě je Bodenmais nejvýznamnějším golfovým centrem Bavorského lesa. Hraniční přechod Železná Ruda 20 km. A

  Stravování

  uvítací prosecco, snídaně bufet, odpolední svačinka, večeře o 3 chodech, salátový a desertový bufet, tématické večery

  Ubytování

  Možnost dětské postýlky ve všech pokojích, vana nebo sprcha/WC, fén, možnost půjčení županu a pantoflí zdarma, topení, místnost na sezení, rádio, telefon, SAT-TV, WIFI zdarma, trezor zdarma, nekuřácké pokoje, lednice.A: 2 lůžkový pokoj Enzian (28 m2)B: 2-4 lůžkový pokoj Grosser Arber (32 m2)

  Vybavení

  Recepce, lobby, salonek, lyžárna a úschovna kol, výtah, parkoviště, garáž za poplatek 4,-EUR/ noc, místnost na snídaně, jídelna, restaurace, bar, café, terasa, zahrada. Hlavní budova a přístavba jsou propojeny podzemním tunelem.Pro děti: postýlka, koutek, židle.

  Aktivity

  Wellness: 800 m2, Waldeck Spa se saunou, odpočinkové prostory, krytý bazén 6 x 10m, parní lázeň, Finská sauna, biosauna, infračervená kabina, džus, čaj a voda zdarma. Ozdravný program 2x týdně. Stolní fotbal, kulečník. Bazén otevřen od 7:00 do 20:30, sauna pro děti od 14 let od 14:00 - 19:00.

  Minimální počet nocí

  2

  Cena zahrnuje:

  ubytování za osobu na 1 noc s rozšířenou polopenzí( A1,B1 od neděle do pátku, A2,B2 od pátku do neděle), Ceny za osobu

  Cena nezahrnuje:

  pobytová taxa 2,50 EUR / os/noc, do 6 let zdarma, 6-17 let 1,30 EUR/ den / os., Masáže, domácí zvířata 14,- EUR/den, nutno předem nahlásit, garáže 4,-EUR/den

  Slevy:


  - děti na 3. a 4. lůžku do 3 let 100%, 3 - 10 let platí 1100,-/os./noc, 10 - 15 let 1275,-/os./noc, nad 15 let 20%
  Německo na 3 dny - Wohlfühl Waldeck (Bodenmais)
  Wohlfühl Waldeck (Bodenmais)
  ★★
   
  • 5 320 Kč

  Detail

  Dovolená v Německu na podzim 2023 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Seminaris od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 11. října do pátku 13. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Německa. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2670,- Kč.
  Seminaris
  Seminaris
  ★★
  • 2 871 Kč
  • 2 670 Kč
 • - 7 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 81 nalezených

  Dovolenou Německo 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Keňa 2023, dovolenou Kuba 2023, dovolenou Kypr 2023/2024 nebo například dovolenou Maďarsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.