Last Minute|Dovolená|Ubytování

Lyžování v Německu - Německo 2022

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. Lyžování s ubytováním v apartmánech v Německu přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Německo 2022.

Lyžování Německo 2022

Freyenhöfe
★★
 • 6 510 Kč
 • 5 729 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Freyenhöfe, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 12 %, aktuálně v ceně 5729,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Petra
  ★★
  • 7 420 Kč
  • 6 604 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Petra od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 29. ledna do sobota 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 6604,- Kč.
  Alpen Beslhof (Ramsau)
  ★★
   
  • 10 640 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bavorsko, v místě Alpen Beslhof (Ramsau) v ?hvězdičkovém ubytování Alpen Beslhof (Ramsau), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 10640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Wanderfreund
  ★★
  • 5 266 Kč
  • 4 950 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4950,- Kč.
  Oberharz
  ★★
  • 6 745 Kč
  • 6 340 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Oberharz, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 19. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Wanderfreund
  ★★
  • 5 266 Kč
  • 4 950 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. února do sobota 19. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4950,- Kč.
  Blick Ins Grüne
  ★★
  • 10 771 Kč
  • 10 125 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Blick Ins Grüne, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 24 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 10125,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Oberharz
  ★★
  • 6 745 Kč
  • 6 340 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Oberharz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 24 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 6340,- Kč.
  Wanderfreund
  ★★
  • 5 266 Kč
  • 4 950 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 19. únor až sobota 26. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 24 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Kurhotel Schluchsee
  ★★
  • 7 257 Kč
  • 6 459 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Kurhotel Schluchsee od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 31 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 6459,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 199 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2022, dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022/2023 nebo například dovolenou Malta? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maroko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.