Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. ☀️ Lyžování s ubytováním v apartmánech v Německu přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Německo 2021 / 2022.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Lyžování v Německu - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Německu podle termínu

Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 26160,- Kč.
 
Glockenberg
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 2hvězdičkovém ubytování Glockenberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1033,- Kč.
 
Cala
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Sársko v 3hvězdičkovém ubytování Cala, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7168,- Kč.
 
Oberharz
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Oberharz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2851,- Kč.
 
Panoramablick
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Durynsko v 3hvězdičkovém ubytování Panoramablick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6130,- Kč.
 
Raeck
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Raeck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6050,- Kč.
 
Tanneck
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Sasko v 2hvězdičkovém ubytování Tanneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2750,- Kč.
 
Thüringer-Radler-Scheune
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Durynsko v 3hvězdičkovém ubytování Thüringer-Radler-Scheune, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4842,- Kč.
 
Chalety Lampllehen
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Chalety Lampllehen, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 830,- Kč.
 
Panorama Hotel Schwarzeck
Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Panorama Hotel Schwarzeck, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2050,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 297 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal