Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech v Německu. Skvělé luxusní hotely v Německu s bazénem a wellness. ☀️ All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Německo 2021 / 2022.

Dovolená Německo    >    

Luxusní hotely v Německu - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní hotely v Německu podle termínu

Maritim Titiseehotel
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 26010,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 31920,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 6570,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 17880,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 31920,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 19710,- Kč.
 
Maritim Titiseehotel
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11560,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 6570,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až středa 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 27930,- Kč.
 
Maritim Titiseehotel
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 146 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal