Last Minute|Dovolená|Ubytování

Luxusní dovolená v Německu - Německo 2021

Aktuální nabídka luxusní dovolené v Německu s All Inclusive. Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech v Německu. Last Minute zájezdy letecky levně. Německo 2021.

Luxusní dovolená Německo 2021

Maritim Titisee
★★★★
 
 • 40 590 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až pátek 20. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 40590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Parkhotel Sonnenhof
★★★★
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 7 590 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bavorsko, v místě Parkhotel Sonnenhof v 3.5hvězdičkovém ubytování Parkhotel Sonnenhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. srpna do čtvrtek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7590,- Kč.
Maritim Titisee
★★★★
 
 • 47 970 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až pondělí 23. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 47970,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Maritim Titisee
★★★★
 
 • 11 070 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 11070,- Kč.
Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Lednička
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 • 1 399 Kč
 • 1 315 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (5 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Super dovolená pro rodiny s dětmi.

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě IFA Schöneck Hotel & Ferienpark v 3.5hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až neděle 22. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 1315,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu. Recenze ubytovacího zařízení Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Maritim Titisee
  ★★★★
   
  • 7 380 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do pondělí 23. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7380,- Kč.
  Maritim Titisee
  ★★★★
   
  • 40 590 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až středa 1. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 40590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Maritim Titisee
  ★★★★
   
  • 33 210 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do čtvrtek 2. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33210,- Kč.
  Maritim Titisee
  ★★★★
   
  • 14 760 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Maritim Titisee
  ★★★★
   
  • 36 900 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titisee od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do úterý 7. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 36900,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 209 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko luxusní dovolená, Slovensko luxusní dovolená, Slovinsko luxusní dovolená nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty luxusní dovolená? Další možností je třeba Srí Lanka luxusní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.