Last Minute|Dovolená|Ubytování

Luxusní apartmány v Německu - Německo 2022/2023

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Německu online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Německu s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Německo 2022/2023.

Luxusní apartmány v Německu 2022/2023

Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
★★★★
 • 6 447 Kč
 • 5 996 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 5996,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
  ★★★★
  • 10 721 Kč
  • 9 542 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. března do sobota 26. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 9542,- Kč.
  Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
  ★★★★
  • 7 167 Kč
  • 6 737 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. duben až sobota 23. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 80 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6737,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
  ★★★★
  • 10 721 Kč
  • 9 542 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do sobota 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 122 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 9542,- Kč.
  Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
  ★★★★
  • 10 722 Kč
  • 10 186 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2023 v lokalitě Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. leden až sobota 28. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 360 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 10186,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
  ★★★★
   
  • 10 186 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2023 v resortu Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. května do sobota 13. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 465 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10186,- Kč.

  Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

  Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko luxusní apartmány, Madeira luxusní apartmány, Maledivy luxusní apartmány nebo například dovolenou Malta luxusní apartmány? Další možností je třeba Maroko luxusní apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.