Last Minute|Dovolená|Ubytování

Luxusní apartmány v Německu - Německo 2021/2022

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Německu online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Německu s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Německo 2021/2022.

Luxusní apartmány v Německu 2021/2022

Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich)
★★★★
 
 • 9 264 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Dolní Sasko, v místě Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 64 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9264,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
★★★★
 
 • 6 037 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 114 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6037,- Kč.
Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
★★★★
 
 • 6 445 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až sobota 19. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 191 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6445,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
★★★★
 
 • 6 445 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6445,- Kč.
Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
★★★★
 
 • 5 378 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 205 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5378,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich)
★★★★
 • 5 096 Kč
 • 4 790 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Dolní Sasko, v místě Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Witthuus-Borkum (Norddeich) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. dubna do sobota 30. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 260 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4790,- Kč.
  Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
  ★★★★
   
  • 6 967 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. duben až sobota 30. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 260 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6967,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Rekreační Apartmán Ankerplatz (Norddeich)
  ★★★★★
   
  • 5 659 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Dolní Sasko, v místě Rekreační apartmán Ankerplatz (Norddeich) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rekreační Apartmán Ankerplatz (Norddeich) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. července do sobota 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 358 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5659,- Kč.
  Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)
  ★★★★
   
  • 5 378 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Bádensko-Württembersko, v místě Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 24. září až sobota 1. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 414 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5378,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich)
  ★★★★
   
  • 6 445 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na podzim 2022 v resortu Dolní Sasko, v místě Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Baltrum-Badestrasse (Norddeich) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. listopadu do sobota 19. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 464 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6445,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko luxusní apartmány, Slovensko luxusní apartmány, Slovinsko luxusní apartmány nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty luxusní apartmány? Další možností je třeba Srí Lanka luxusní apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.