Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - leden 2022

Dovolená Německo v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v lednu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v lednu 2022

Bruni
★★
 
 • 3 555 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Bruni, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 148 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3555,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Cala 1
★★
 
 • 7 951 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sársko v ?hvězdičkovém ubytování Cala 1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 148 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7951,- Kč.
Heike
★★
 
 • 3 707 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Heike, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 148 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3707,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Nepumuk
★★
 
 • 3 667 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Nepumuk od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 148 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3667,- Kč.
Odin
★★
 
 • 3 933 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Dolní Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Odin, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 148 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3933,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Schlüterstrasse
★★
 
 • 6 487 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Berlín v ?hvězdičkovém ubytování Schlüterstrasse od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 148 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6487,- Kč.
Side
★★
 
 • 25 460 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až pátek 7. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Salzburg, s odletem za 148 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25460,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Wanderfreund (Hak100)
★★
 
 • 3 312 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Wanderfreund (Hak100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 148 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3312,- Kč.
Nh Dresden Neustadt
★★
 • 6 778 Kč
 • 5 829 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 150 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 14 %, aktuálně v ceně 5829,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
   
  • 5 679 Kč

  Detail

  Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 150 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 5679,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 280 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko leden, Slovensko leden, Slovinsko leden nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty leden? Další možností je třeba Srí Lanka leden.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.