All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Německu - leden 2022

Dovolená Německo v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v lednu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v lednu 2022

Häuschen
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Porýní-Falc, v místě Vila Häuschen (Trarbach) v 3hvězdičkovém ubytování Häuschen, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % aktuálně ceně 2688,- CZK.
Bulla
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko v 3hvězdičkovém ubytování Bulla, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 2951,- Kč.
Haus Schwallenberg
★★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Haus Schwallenberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % aktuálně ceně 7322,- CZK.
Phileas
★★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Phileas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4779,- Kč.
Altes Nachtwächterhaus
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Braniborsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Nachtwächterhaus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 5952,- CZK.
Am Dohlenberg
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Am Dohlenberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4729,- Kč.
Heike (Wan105)
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Braniborsko v 3hvězdičkovém ubytování Heike (Wan105), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 3707,- CZK.
Kamelienweg
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Kamelienweg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5238,- Kč.
Lenzer Höh (Pse204)
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko, v místě Meklenbursko-Přední Pomořansko v 3hvězdičkovém ubytování Lenzer Höh (Pse204), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 3573,- CZK.
Merle
★★★
Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Merle, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2760,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 112 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko leden, Slovensko leden, Slovinsko leden nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty leden? Další možností je třeba Srí Lanka leden.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.