Aktuální nabídka dovolené v Německu v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních v Německu výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Německo 2020 / 2021.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německé lázně - Německo 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Německé lázně podle termínu

Hotel Waldeck Spa Kur-& Wellness Resort
Dovolená Německo 2020 - Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Waldeck Spa Kur-& Wellness Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15242,- Kč.
 
Hotel Waldeck Spa Kur-& Wellness Resort
Dovolená Německo 2020 - Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Waldeck Spa Kur-& Wellness Resort, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. září až neděle 13. září, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6531,- Kč.
 
Hotel Füssinger Hof
Dovolená Německo 2020 - Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Füssinger Hof, s délkou 30 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5745,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal