All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Last Minute All Inclusive Německo - Německo 2021

Aktuální nabídka Last Minute All Inclusive dovolené v Německu za nejlepší ceny online. Super Last Minute All Inclusive zájezdy do Německa. All Inclusive pobyty Německo na poslední chvíli výhodně. Německo 2021.

Last Minute All Inclusive Německo podle termínu

Bergland Hof - Neureichenau
★★★
👍👍👍👍
3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof - Neureichenau, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 2990,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Thermenhotel Viktoria
★★★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Viktoria, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až pondělí 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3820,- Kč.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 8860,- CZK.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4520,- Kč.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 4520,- CZK.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8860,- Kč.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až čtvrtek 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 4520,- CZK.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8860,- Kč.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 8860,- CZK.
Drei Brüder Höhe - Marienberg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě Drei Brüder Höhe v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4520,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko Last Minute All Inclusive, Turecko Last Minute All Inclusive, USA Last Minute All Inclusive nebo například dovolenou Vietnam Last Minute All Inclusive? Další možností je třeba Zanzibar Last Minute All Inclusive.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.