Aktuální nabídka dovolené v Německu v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Německa za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Německu. Německo All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Německu.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Dovolená v Německu - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Německa v květnu 2021

Der Malerwinkel
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Porýní-Falc v 3hvězdičkovém ubytování Der Malerwinkel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2477,- Kč.
 
Funke
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Funke, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2118,- Kč.
 
Haus Keller
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sársko v 2hvězdičkovém ubytování Haus Keller, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3088,- Kč.
 
Phileas
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Phileas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4737,- Kč.
 
Probst
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Probst, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4768,- Kč.
 
Rittergut Heyda
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rittergut Heyda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4911,- Kč.
 
Stoppelberg Blick
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Stoppelberg Blick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3586,- Kč.
 
"prince"
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko v luxusním 5hvězdičkovém ubytování "prince", s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5388,- Kč.
 
Am Steintisch
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Am Steintisch, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4402,- Kč.
 
Atelier
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Hesensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atelier, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3996,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 288 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Německo All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal