Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - květen 2022

Dovolená Německo v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v květnu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v květnu 2022

Villa Toscana Füssen
★★
 
  • 4 140 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Villa Toscana Füssen, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až pátek 6. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 271 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Villa Toscana Füssen
★★
 
  • 8 100 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Villa Toscana Füssen od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do pondělí 9. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 272 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8100,- Kč.
Altes Nachtwächterhaus
★★
 
  • 5 169 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Altes Nachtwächterhaus, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 274 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5169,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode)
★★★
 
  • 2 914 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Sasko-Anhaltsko, v místě Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 274 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2914,- Kč.
Auerhahn (Haf100)
★★
 
  • 4 570 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v ?hvězdičkovém ubytování Auerhahn (Haf100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 274 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Cala 1
★★
 
  • 6 922 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Sársko v ?hvězdičkovém ubytování Cala 1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 274 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6922,- Kč.
De9447.609
★★
 
  • 2 851 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování De9447.609, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 274 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2851,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Dehne
★★
 
  • 6 281 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Dolní Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Dehne od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 274 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6281,- Kč.
Edelmann
★★
 
  • 9 977 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Edelmann, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 274 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9977,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Ferienapartments Adenau
★★
 
  • 4 762 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 274 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4762,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 216 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko květen, Řecko květen, Slovensko květen nebo například dovolenou Slovinsko květen? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.