All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Hamburk    >    

Hamburk s Invia - Hamburk 2021

Aktuální nabídka dovolené v Německu s cestovní agenturou Invia. Hamburk za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy do Německa od Invia.cz. All Inclusive pobyty 2021. Hamburk 2021.

Hamburk s Invia podle termínu

Hamburg - brána do světa
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Hamburg - brána do světa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až neděle 23. květen, s dopravou , zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 % aktuálně ceně 10755,- CZK.
Nemecko - mestá Hanzy 2021
★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Nemecko - mestá Hanzy 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až středa 21. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 60 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 7323,- Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Dovolenou Hamburk 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta Invia, Maroko Invia, Mauricius Invia nebo například dovolenou Německo Invia? Další možností je třeba Omán Invia.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.