Aktuální nabídka ubytování na horách v Německu levně. ☀️ Last Minute dovolená na horách v Německu. Lyžařské zájezdy na hory do Německa. Německo 2021 / 2022.

Dovolená Německo    >    

Ubytování na horách v Německu - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ubytování na horách podle termínu

Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až neděle 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1450,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2704,- Kč.
 
Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1140,- Kč.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko-Anhaltsko v 3hvězdičkovém ubytování Altes Forsthaus Sösetal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4087,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 82 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal