Last Minute|Dovolená|Ubytování

Golf Německo - Německo 2021

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů do Německa 2021. Dovolená s golfem All Inclusive. Golfové pobyty v Německu 2021 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky do Německa. Německo 2021.

Golf Německo podle termínu

Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 26 820 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až pondělí 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, aktuálně v ceně 26820,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 8 760 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. června do středa 23. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně, v aktuální online ceně 8760,- Kč.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 11 920 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 30. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, aktuálně v ceně 11920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 41 720 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn) od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. června do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální online ceně 41720,- Kč.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 8 940 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až úterý 6. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové levně, aktuálně v ceně 8940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 13 140 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 9. července do čtvrtek 15. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální online ceně 13140,- Kč.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 19 710 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až pondělí 26. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, aktuálně v ceně 19710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 26 820 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn) od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 18. července do úterý 27. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální online ceně 26820,- Kč.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 10 950 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 24. červenec až čtvrtek 29. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, sportovní, golfové, aktuálně v ceně 10950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Lamm Mitteltal (Baiersbronn)
★★
 
  • 14 900 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bádensko-Württembersko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm Mitteltal (Baiersbronn) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 28. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 40 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální online ceně 14900,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 46 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rumunsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.