All Inclusive|Last Minute|Dovolená

First Minute Německo - Německo 2021

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Německa levně. All Inclusive First Minute dovolená v Německu 2021. First Moment pobyty Německo za nejlepší ceny online. Německo 2021.

First Minute podle termínu

Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko, v místě Dorint Sport (Garmisch) v ?hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až pondělí 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně aktuálně ceně 9770,- CZK.
Hotel Lamm Mitteltal
★★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální online ceně 23840,- Kč.
Ifa Schöneck - Schöneck
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Lednička
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Volejbal
4.2/5 Fantastické (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super dovolená pro rodiny s dětmi.

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko, v místě IFA Schöneck Hotel & Ferienpark v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 4603,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Maritim Titiseehotel
★★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maritim Titiseehotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33210,- Kč.
Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg
★★★★
👍👍👍👍👍
4.5/5 Fantastické (240 hodnocení)
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové aktuálně ceně 13670,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg
★★★★
👍👍👍👍👍
4.5/5 Fantastické (240 hodnocení)
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8295,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Svět BMW a Olympiapark Mnichov
★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 28. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 34 % aktuálně ceně 990,- CZK.
Gut Kamitz
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Gut Kamitz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 4560,- Kč.
Kamelienweg
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Kamelienweg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % aktuálně ceně 5238,- CZK.
Kunstmühle
★★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Durynsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kunstmühle, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 2688,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 2484 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko First Minute, Slovinsko First Minute, Spojené arabské emiráty First Minute nebo například dovolenou Srí Lanka First Minute? Další možností je třeba Španělsko First Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.