Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Německa levně. ☀️ All Inclusive First Minute dovolená v Německu 2021 / 2022. First Moment pobyty Německo za nejlepší ceny online. Německo 2021.

Dovolená Německo    >    

First Minute Německo - Německo 2021

Vyhledávání zájezdů

First Minute podle termínu

Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až pondělí 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální ceně 29770,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5681,- Kč.
 
Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bavorsko v hvězdičkovém ubytování Dorint Sporthotel Garmish Partenkirchen, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až středa 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 39767,- Kč.
 
Hotel Lamm Mitteltal
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm Mitteltal, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, v aktuální ceně 20610,- Kč.
 
Ifa Schöneck - Schöneck
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Ifa Schöneck - Schöneck, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až středa 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až středa 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13230,- Kč.
 
Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Berlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropical Islands - Krausnick-Gross Wasserburg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5670,- Kč.
 
Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bio- Und Wellnesshotel Alpenblick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 30730,- Kč.
 
Drei Brüder Höhe - Marienberg
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Sasko v 3hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2753 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal