Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - duben 2022

Dovolená Německo v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v dubnu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v dubnu 2022

Side
★★
 
 • 25 619 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až čtvrtek 7. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 238 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25619,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Side
★★
 
 • 25 778 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do čtvrtek 7. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 238 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 25778,- Kč.
Side
★★
 
 • 25 910 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Side, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až čtvrtek 7. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 238 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
An Der Mosel
★★
 • 4 073 Kč
 • 3 747 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování An Der Mosel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 239 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 3747,- Kč.
  Vila Häuschen (Trarbach)
  ★★
  • 2 614 Kč
  • 2 405 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Porýní-Falc, v místě Vila Häuschen (Trarbach) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Häuschen (Trarbach), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 239 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 2405,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Reithammer Weg
  ★★
  • 2 787 Kč
  • 2 592 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Dolní Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Reithammer Weg od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 239 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2592,- Kč.
  Zum Trichter
  ★★
  • 6 451 Kč
  • 6 064 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Zum Trichter, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 239 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6064,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Rosengang (Bda100)
  ★★
  • 3 246 Kč
  • 3 116 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Meklenbursko-Přední Pomořansko, v místě Meklenbursko-Přední Pomořansko v ?hvězdičkovém ubytování Rosengang (Bda100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 239 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 3116,- Kč.
  Altes Nachtwächterhaus
  ★★
   
  • 4 334 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Braniborsko v ?hvězdičkovém ubytování Altes Nachtwächterhaus, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 239 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4334,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Gebauer (Antweiler)
  ★★★
   
  • 3 551 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Severní Porýní-Vestfálsko, v místě Apartmán Gebauer (Antweiler) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gebauer (Antweiler) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 239 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3551,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 189 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko duben, Mauricius duben, Německo duben nebo například dovolenou Omán duben? Další možností je třeba Polsko duben.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.