Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená Dortmund 2021/2022 - Dortmund 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Dortmund 2021/2022 levně. Ubytování Dortmund s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Dortmund. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Německu levně.

Dovolená Dortmund 2021/2022

Vstupenka Na Borussia Dortmund - Eintracht Frankfu
★★
 
  • 4 990 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Eintracht Frankfu, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 4990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Hoffenheim
★★
 
  • 4 990 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Hoffenheim od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. srpna do pátek 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, utkání levně, v aktuální online ceně 4990,- Kč.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Union Berlín
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Union Berlín, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. září až neděle 19. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 4290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Augsburg
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Augsburg od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do sobota 2. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, utkání levně, v aktuální online ceně 4290,- Kč.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Mainz
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Mainz, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 71 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 4290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - 1.Fc Köln
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - 1.Fc Köln od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 85 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, utkání levně, v aktuální online ceně 4290,- Kč.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Stuttgart
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Stuttgart, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 20. listopad až sobota 20. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 106 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 4290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Bayern Mnichov
★★
 
  • 11 990 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v resortu Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Bayern Mnichov od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 120 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, utkání, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Greuther Fürth
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2021 v lokalitě Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Greuther Fürth, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, utkání levně, aktuálně v ceně 4290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Vstupenka Na Borussia Dortmund - Freiburg
★★
 
  • 4 290 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Dortmund v ?hvězdičkovém ubytování Vstupenka Na Borussia Dortmund - Freiburg od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, utkání levně, v aktuální online ceně 4290,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Dovolenou Dortmund 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Dortmund levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Dortmund nebo sekci dovolená s dětmi.