Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - březen 2022

Dovolená Německo v březnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v březnu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v březnu 2022

Nh Dresden Neustadt
★★
 • 3 336 Kč
 • 3 269 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 3269,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  A&O Berlin Kolumbus
  ★★
   
  • 2 969 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Berlín, v místě a&o Berlin Kolumbus v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Kolumbus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do pátek 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2969,- Kč.
  A&O Berlin Mitte
  ★★
   
  • 2 679 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Berlín, v místě a&o Berlin Mitte v ?hvězdičkovém ubytování A&O Berlin Mitte, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 2679,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Ibis Hotels Dresden
  ★★
   
  • 13 909 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Ibis Hotels Dresden od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do úterý 15. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 13909,- Kč.
  Novum Dresden Airport
  ★★
   
  • 4 719 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Novum Dresden Airport, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 4719,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 2 484 Kč
  • 2 459 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Drážďany, v místě NH Dresden Neustadt v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 160 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 2459,- Kč.
  Achat Hotel Dresden Altstadt
  ★★
   
  • 15 399 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Achat Hotel Dresden Altstadt, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až středa 16. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 160 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15399,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Best Western Antoniushof (Schönberg)
  ★★
   
  • 6 280 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Best Western Antoniushof (Schönberg) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do neděle 6. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 160 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6280,- Kč.
  Ibis Hotels Dresden
  ★★
   
  • 2 999 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Ibis Hotels Dresden, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 2. březen až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 160 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 2999,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Villa Toscana Füssen
  ★★
   
  • 5 410 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Bavorsko v ?hvězdičkovém ubytování Villa Toscana Füssen od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do neděle 6. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 160 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5410,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 278 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko březen, Portugalsko březen, Rakousko březen nebo například dovolenou Rumunsko březen? Další možností je třeba Řecko březen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.