Last Minute|Dovolená|Ubytování

Dovolená v Německu - březen 2022

Dovolená Německo v březnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Německu v březnu 2022. Zájezdy Německo za nejvýhodnější ceny online.

Německo v březnu 2022

Nh Dresden Neustadt
★★
 • 2 499 Kč
 • 2 449 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 256 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 2449,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 3 326 Kč
  • 3 259 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 256 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 3259,- Kč.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 2 499 Kč
  • 2 449 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 256 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 2449,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Nh Dresden Neustadt
  ★★
  • 2 499 Kč
  • 2 449 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Nh Dresden Neustadt od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. března do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 257 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 2449,- Kč.
  Nohles
  ★★
  • 5 203 Kč
  • 4 891 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Nohles, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 260 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4891,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Zum Trichter
  ★★
  • 6 451 Kč
  • 6 064 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Porýní-Falc v ?hvězdičkovém ubytování Zum Trichter od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 260 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 6064,- Kč.
  Alpensport-Hotel Seimler
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 590 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (8 hodnocení)
  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpensport-Hotel Seimler, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 260 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu. Recenze ubytovacího zařízení Alpensport-Hotel Seimler je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Cala 1
  ★★
   
  • 6 818 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Sársko v ?hvězdičkovém ubytování Cala 1 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 260 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6818,- Kč.
  Dillner
  ★★
   
  • 7 593 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko, v místě Meklenbursko-Přední Pomořansko v ?hvězdičkovém ubytování Dillner, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 260 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7593,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Edelmann
  ★★
   
  • 9 977 Kč

  Detail

  Dovolená Německo na jaře 2022 v resortu Durynsko v ?hvězdičkovém ubytování Edelmann od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 260 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9977,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 102 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maledivy březen, Malta březen, Maroko březen nebo například dovolenou Mauricius březen? Další možností je třeba Německo březen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.