Aktuální nabídka dovolené v Německu autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Německu autokarem. Levné autobusové zájezdy do Německa. Německo 2020 / 2021.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německo autobusem - Německo 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Německo autobusem podle termínu

Tropical Islands
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v 3.5hvězdičkovém ubytování Tropical Islands, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Sobotní Dráždany
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Sobotní Dráždany, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 590,- Kč.
 
ZOO a delfinárium Norimberk
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Norimberk v hvězdičkovém ubytování ZOO a delfinárium Norimberk, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Tropical Island
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Tropical Island, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 590,- Kč.
 
ADVENTNÍ DRÁŽĎANY
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování ADVENTNÍ DRÁŽĎANY, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Adventní trhy v Norimberku
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Norimberk v hvězdičkovém ubytování Adventní trhy v Norimberku, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 690,- Kč.
 
Drážďany - Moritzburg - Tři oříšky pro Popelku
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Drážďany - Moritzburg - Tři oříšky pro Popelku, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 750,- Kč.
 
Drážďany a Kaufpark
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Drážďany a Kaufpark, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 280,- Kč.
 
Drážďany a zámek Moritzburg
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Drážďany a zámek Moritzburg, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 790,- Kč.
 
Kouzlo adventu v Norimberku a Bamberku
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Norimberk v hvězdičkovém ubytování Kouzlo adventu v Norimberku a Bamberku, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 2690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 71 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal