Aktuální nabídka dovolené v Německu autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Německu autokarem. Levné autobusové zájezdy do Německa. Německo 2021 / 2022.

Dovolená Německo    >    

Německo autobusem - Německo 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Německo autobusem podle termínu

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchi
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Drážďany v hvězdičkovém ubytování Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až neděle 28. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 3490,- Kč.
 
Velikonoční trhy v Norimberku
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Norimberk v hvězdičkovém ubytování Velikonoční trhy v Norimberku, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 3. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Nemecko: Berlín, Drážďany A Tropical Islands
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Braniborsko v hvězdičkovém ubytování Nemecko: Berlín, Drážďany A Tropical Islands, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až neděle 11. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 4008,- Kč.
 
Svět BMW a Olympiapark Mnichov
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Mnichov v hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 17. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy poznávací levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Mnichov v hvězdičkovém ubytování Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až neděle 2. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, eurovíkendy levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 4745,- Kč.
 
Svět BMW a Olympiapark Mnichov
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Mnichov v hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 1. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Delfíní Laguna A Zoo Norimberk
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Norimberk v hvězdičkovém ubytování Delfíní Laguna A Zoo Norimberk, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 699,- Kč.
 
Nemecko: Berlín, Drážďany A Tropical Islands
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Braniborsko v hvězdičkovém ubytování Nemecko: Berlín, Drážďany A Tropical Islands, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 4008,- Kč.
 
Park bludných balvanů
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko v hvězdičkovém ubytování Park bludných balvanů, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 22. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 890,- Kč.
 
Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až pátek 28. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 6703,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Nízká záloha, Novomanželská sleva.
 

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal