All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Německo autobusem - Německo 2021

Aktuální nabídka dovolené v Německu autobusem za nejlepší ceny online. Last Minute dovolená v Německu autokarem. Levné autobusové zájezdy do Německa. Německo 2021.

Německo autobusem podle termínu

Park bludných balvanů
★★
Dovolená Německo na jaře 2021 v lokalitě Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Park bludných balvanů, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 22. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 890,- CZK.
Berlínská výstava - pozdní gotika
Dovolená Berlín levně, s neznámým počtem hvězdiček. Berlínská výstava - pozdní gotika s délkou 1 dní, v termínu 4. červen 2021 až 4. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 1250 Kč.
Drážďany a zámek Moritzburg
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Drážďany a zámek Moritzburg, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 5. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 790,- CZK.
Drážďany a zámek Moritzburg
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Drážďany v ?hvězdičkovém ubytování Drážďany a zámek Moritzburg, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 5. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 790,- Kč.
Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až pondělí 21. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 6490,- CZK.
Norimberské delfinárium
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Norimberk, v místě Německo v ?hvězdičkovém ubytování Norimberské delfinárium, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 19. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 32 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 1090,- Kč.
Svět BMW a Olympiapark Mnichov
★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Mnichov v ?hvězdičkovém ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 26. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 34 % aktuálně ceně 990,- CZK.
Západní Německo + PLAVBA ÚDOLÍM RÝNA + OCHUTNÁVKA
★★★
Dovolená Německo v létě 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko, v místě Hesensko v 3hvězdičkovém ubytování Západní Německo + PLAVBA ÚDOLÍM RÝNA + OCHUTNÁVKA , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až úterý 6. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 43 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Mnichov v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (aut, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 5990,- CZK.
Nemecko - mestá Hanzy 2021
★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hamburk v ?hvězdičkovém ubytování Nemecko - mestá Hanzy 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až středa 21. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 60 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 7323,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.