All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Apartmány v Německu - Německo 2021

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech v Německu za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Německu 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Německo 2021.

Apartmány v Německu podle termínu

Ferienapartments Adenau
★★★
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % aktuálně ceně 3913,- CZK.
Ferienapartments Adenau
★★★
Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3678,- Kč.
Ferienapartments Adenau
★★★
Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v 3hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 3678,- CZK.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Madeira apartmány, Maledivy apartmány, Malta apartmány nebo například dovolenou Maroko apartmány? Další možností je třeba Mauricius apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.