Last Minute|Dovolená|Ubytování

Apartmány v Německu - Německo 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech v Německu za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Německu 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Německo 2021 / 2022.

Apartmány Německo 2021 / 2022

Ferienapartments Adenau
★★
 
 • 3 695 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3695,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Ferienapartments Adenau
★★
 • 3 696 Kč
 • 3 474 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 3474,- Kč.
  Ferienapartments Adenau
  ★★
  • 3 903 Kč
  • 3 474 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 3474,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Gebauer (Antweiler)
  ★★★
  • 3 341 Kč
  • 3 141 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Severní Porýní-Vestfálsko, v místě Apartmán Gebauer (Antweiler) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gebauer (Antweiler) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do sobota 16. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 3141,- Kč.
  Ferienapartments Adenau
  ★★
  • 3 903 Kč
  • 3 474 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko v ?hvězdičkovém ubytování Ferienapartments Adenau, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až sobota 23. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 3474,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode)
  ★★★
  • 2 717 Kč
  • 2 554 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko, v místě Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 37 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 2554,- Kč.
  Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow)
  ★★★
  • 7 370 Kč
  • 6 928 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko, v místě Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 37 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6928,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode)
  ★★★
  • 2 717 Kč
  • 2 554 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko, v místě Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. listopadu do sobota 13. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 44 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 2554,- Kč.
  Apartmán Gebauer (Antweiler)
  ★★★
  • 3 341 Kč
  • 3 141 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko, v místě Apartmán Gebauer (Antweiler) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gebauer (Antweiler), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 3141,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
  Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode)
  ★★★
  • 2 717 Kč
  • 2 554 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko-Anhaltsko, v místě Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Altes Forsthaus Sösetal (Osterode) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 13. listopadu do sobota 20. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 51 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 2554,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 79 nalezených

  Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán apartmány, Polsko apartmány, Portugalsko apartmány nebo například dovolenou Rakousko apartmány? Další možností je třeba Rumunsko apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.