Aktuální nabídka lyžování v Německu 2020 / 2021. ☀️ Pobyty v Alpách, dovolená v lyžařských střediscích se skipasem. Last Minute zájezdy Německo se stravou a službami v ceně. Německo 2020 / 2021.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německé Alpy - Německo 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Německé Alpy - podle termínu

Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3740,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5114,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7673,- Kč.
 
Alpenchalet Reit Im Winkl
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpenchalet Reit Im Winkl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5114,- Kč.
 
Alpenchalet Reit Im Winkl
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpenchalet Reit Im Winkl, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Alpenchalet Reit Im Winkl
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Alpenchalet Reit Im Winkl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7210,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7673,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5114,- Kč.
 
Alpina Lodge Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Sasko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpina Lodge Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7093,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal