Last Minute|Dovolená|Ubytování

Německo All Inclusive - Německo 2021

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Německu. Last Minute All Inclusive zájezdy do Německa. Ultra, Soft a Light All Inclusive Německo 2021. Ubytování v Německu se stravou a službami v ceně. Německo 2021.

Německo All Inclusive podle termínu

Binderhäusl
★★★
 
  • 10 920 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Binderhäusl, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
👍👍👍👍
 
  • 6 490 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Německo v létě o prázdninách 2021 v resortu Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do pátek 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 58 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
👍👍👍👍
 
  • 8 590 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Bavorsko v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. září až neděle 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 93 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu. Recenze ubytovacího zařízení Bergland Hof (Neukirchen) je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Drei Brüder Höhe
★★
 
  • 8 090 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. října do neděle 24. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 121 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8090,- Kč.
Drei Brüder Höhe
★★
 
  • 8 090 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Sasko v ?hvězdičkovém ubytování Drei Brüder Höhe, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 24. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 128 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko All Inclusive, Portugalsko All Inclusive, Rakousko All Inclusive nebo například dovolenou Rumunsko All Inclusive? Další možností je třeba Řecko All Inclusive.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.