Last Minute|Dovolená|Ubytování

Německo All Inclusive - Německo 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Německu. Last Minute All Inclusive zájezdy do Německa. Ultra, Soft a Light All Inclusive Německo 2022. Ubytování v Německu se stravou a službami v ceně. Německo 2022.

All Inclusive v Německu 2022

Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 8 620 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 30. leden až neděle 6. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 5 120 Kč

Detail

Dovolená Německo v zimě 2022 v resortu Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 30. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5120,- Kč.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 6 240 Kč

Detail

Dovolená Německo na jaře 2022 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až pátek 13. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 102 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 4 590 Kč

Detail

Dovolená Německo v létě o prázdninách 2022 v resortu Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 11. srpna do neděle 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 197 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 5 390 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. září až čtvrtek 8. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 6 240 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2022 v resortu Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 16. října do pátek 21. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 263 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč.
Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
 
  • 3 220 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2022 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 28. říjen až neděle 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 275 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Německa v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Německu.

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Dovolenou Německo 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kuba All Inclusive, Kypr All Inclusive, Maďarsko All Inclusive nebo například dovolenou Madeira All Inclusive? Další možností je třeba Maledivy All Inclusive.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava. Na dovolenou do Německa 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Německa letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.