Last Minute|Dovolená|Ubytování

Německo All Inclusive listopad 2021

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Německu v listopadu 2021. All Inclusive zájezdy do Německa v listopadu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Ads

All Inclusive zájezdy do Německa v listopadu 2021

Bergland Hof (Neukirchen)
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 210 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Německo na podzim 2021 v lokalitě Bavorsko, v místě Bergland Hof (Neukirchen) v 3hvězdičkovém ubytování Bergland Hof (Neukirchen), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 5. listopad až neděle 7. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3210,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Německu. Recenze ubytovacího zařízení Bergland Hof (Neukirchen) je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Thermenhotel Viktoria
★★
 
  • 3 820 Kč

Detail

Dovolená Německo na podzim 2021 v resortu Bavorsko, v místě Thermenhotel Viktoria v ?hvězdičkovém ubytování Thermenhotel Viktoria od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 16. listopadu do čtvrtek 18. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Německu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Německa. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3820,- Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Ads

Dovolenou Německo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Německu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Německa vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Německa vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Německu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Německu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Německu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko All Inclusive listopad, Portugalsko All Inclusive listopad, Rakousko All Inclusive listopad nebo například dovolenou Rumunsko All Inclusive listopad? Další možností je třeba Řecko All Inclusive listopad.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Německu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Německu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Německu můžete také podle kvality: např Německo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Německu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Německo nebo sekci dovolená s dětmi.