Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Německa a dovolená Německo 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Německa s ubytováním. Last Minute Německo.

Dovolena-Nemecko.cz    >    

Německo 2020 - Last Minute Německo

Vyhledávání zájezdů

Německo podle termínu

Privathotel Lindtner *****sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Hamburk v hvězdičkovém ubytování Privathotel Lindtner *****sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8097,- Kč.
 
Penck Hotel Dresden
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Drážďany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Penck Hotel Dresden, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5897,- Kč.
 
Novum Style Hotel Berlin-Centrum
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Novum Style Hotel Berlin-Centrum, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3923,- Kč.
 
Novum Hotel Lichtburg
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v hvězdičkovém ubytování Novum Hotel Lichtburg, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3335,- Kč.
 
Novum Hotel Hagemann
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Hamburk v 3hvězdičkovém ubytování Novum Hotel Hagemann, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7903,- Kč.
 
Novum Hotel Gates
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Berlín v 3hvězdičkovém ubytování Novum Hotel Gates, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3559,- Kč.
 
Novum Hotel City Nord
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Hamburk v hvězdičkovém ubytování Novum Hotel City Nord, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4107,- Kč.
 
Maison Schiller Design City Hotel
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Mnichov v hvězdičkovém ubytování Maison Schiller Design City Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6564,- Kč.
 
Légere Hotel Wiesbaden-Taunusstein
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Hesensko v hvězdičkovém ubytování Légere Hotel Wiesbaden-Taunusstein, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3966,- Kč.
 
Junges Hotel Hamburg *** Sup.
Dovolená Německo na podzim 2020 v lokalitě Hamburk v hvězdičkovém ubytování Junges Hotel Hamburg *** Sup., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6386,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 6300 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Německo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal